Güzel Günlerdi... (1 Kişi İçeride)

Tolgacihan

 İSTİKLAL PARTİSİ GENEL BAŞKANI -28
Onursal Üye
3. & 4. Dönem Oyun Başkanı
Evet arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz ben Tolga diye giriş yapmak istedim fakat konumumuz dolayısıyla bu kadar rahat konuşamıyorum diyerek tabiki de ego kasacağım :)

Neyse şaka bir yana büyüklerimizi saygı küçüklerimi sevgi ile selamlayarak tüm herkese merhaba demek istiyorum.

Zaman ne kadar hızlı geçiyor dimi? Daha dün başladık oyuna daha dün çıktı oyun sanki. Ekim ayını geride bırakıyoruz oysa ki!

Daha dün gibi Eskalen ile zaferler elde edişimiz. Daha dün gibi Yanganın iktidarı elimizden alması. Daha dün gibi Eget’in yakuzayı tilt edişi :) Yakuzanın bizleri asıp kesmesi de. Ve daha dün gibi kendi genel başkanlık yarışlarım genel Başkan oluşlarım sizlere minnettarım arkadaşlar zamanında oy veren vermeyen herkese verene beni layık gördüğü için vermeyene rekabeti canlı tuttuğu için.

Herkes gergin değil mi? Hop bilader nerede artık bu güncelleme kafasında değil mi? Benim güvenim TAM. Bekliyorum ve bekleyeceğim içinizden birisi olarak çalışmalarını sürdüğünü bilerek güvenim tam. Güzel şeyler zaman alır arkadaşlar zamanla herşey daha güzel olacak. Ağzım hazır iyi şaf yapmışken sloganı da atayım. HEP BERABER EL ELE DAHA İYİYE. Bu da daha dün gibi :) .

Neyse arkadaşlar çok konuştum duygulanmadım da değil. Beraber masaya oturduğumuz @halduun @Aykan sizlere sesleniyorum beyler masadan kalkmış olabilirim ama ben hala buradayım rekabet için çabaladım. Kendinize gelin gösterin kendinizi sizler bu oyunun en iyilerindensiniz unutmayın herşeyi yapabilirsiniz nasıl beraber yaptıysak. Bu arada her ne kadar gönül koydum desem de kimseye dargın değilim haberiniz olsun. Eskalen ailesini o ailenin en değerli en kaliteli oyuncuları sizleri saygıyla oyuna birlikte odaklanmaya rekabete davet ediyorum.

Gel gelelim @necmitrue necmiciğim sana! Kardeşim nereye gidiyorsun sen öyle bizden kurtulmak kolay mı. Sen emin ol çok güçlü ve stratejik birisisin. Hani nerede Yangan ailesi? Tekrar doğmayacak mı küllerinden Necmi? Bırakıp gitmek yakışır mı bizlere! Nasıl ikinci ay çalışıp iktidarı aldıysanız yine yaparsınız. Toparlanma vakti Necmi toparlanma vakti! Topla aileni gel tekrar sahalara gitmek yakışmaz bizlere kardeşim.

@ozgrsy pek sevemedik birbirimizi be Özgür. Sizi kırmızılı diyerek sevdik biz ama ilk rekabettiniz siz. İlk göz ağrısı :) .Hala oynuyorsun biliyorum. Türkiye partisinin tekrar sahalara dönmesinin kırmızılıları toplamasının zamanı geldi.

Çok konuştum kusura bakmayın arkadaşlar. Söylemek istediklerimi söyledim. Gelin pes etmesin kimse kimse durmasın rekabet dedik ettik yaptık devam edelim. Düşman olalım hatta o alevlendirsin bizi ne bilim. Ama bu durum ne size ne bize ne bana ne Necmi sana ne Haldun sana ne Özgür sana yakışmaz.

Sevgilerle...

TOLGACİHAN/3-4 Dönem Genel Başkanı/ İstiklal Partisi Genel Başkanı-Kurucusu

Tolgacihan

Onursal Üye
Gözlerimden yaş süzülecek be Tolgam yapma bee...
Necmim silkelen ve kendine gel kardeşim bizlere öyle bırakıp gitmek yakışmaz, bizlere yakışanı yap pes etmeyen insanlarız biz ne olursa olsun parti mesajını güncellediğin gibi elbet birgün dostlar dediğin gibi. O günler işte kardeşim ama gitme günleri değil bu günler.

eget

Vatandaş
Vatandaş
Kankam çok güzel yazmışsın. Hazır laf gelmişken ben de admine eski zamanlara dönebilmek adına bir öneride bulunayım. @baskanonline çalışıyoruz diyorsunuz tolga da onaylıyor oyuncular olarak biz de inanmak istiyoruz. Gelin ekip olarak bugüne kadar güncelleme adına ne yapılmışsa piyasaya sunun. Çok büyük beklentimiz yok, 1 dükkan olur 2-3 iş olur, arayüz olur. Böyle olursa eminim oyuna geri dönüşler artacaktır ve az da olsa eski heyecan geri gelecektir.

halduun

ESKALEN & KARTEL PARTİSİ KURUCU / GENEL
1. Dönem Oyun Başkanı
Sözlerin her ne kadar dokunası bir yanı olsa da samimi olduğuna inanmıyorum. Bu kelimeleri Giresun ili temsilcisi oyuncu Tolgacihan olarak söylemediğini biliyorum. 2 gün önce hasmım her yerde hasım deyip bugün bu ettiğinin hodri meydan etmek veya yad etmek olmadığı açıkça ortadayken benden de diğer hasımların yada sizin literatürde dostların, rakiplerin gibi yalınlık bekleme. Burası podyum değil bende manken değilim.

Tolgacihan

Onursal Üye
Sözlerin her ne kadar dokunası bir yanı olsa da samimi olduğuna inanmıyorum. Bu kelimeleri Giresun ili temsilcisi oyuncu Tolgacihan olarak söylemediğini biliyorum. 2 gün önce hasmım her yerde hasım deyip bugün bu ettiğinin hodri meydan etmek veya yad etmek olmadığı açıkça ortadayken benden de diğer hasımların yada sizin literatürde dostların, rakiplerin gibi yalınlık bekleme. Burası podyum değil bende manken değilim.
Sen sözü yanlış anlamışsın Halduun , hâla söylüyorum “Hasmım düşmanım heryerde hasmım düşmanımdır”. Sözü yanlış anlamışsın. Yanlışa yormuşsun zihninde. Ve de her sözümde olduğu gibi bu sözlerimde de gayet samimi ve ciddiyim. Hodri meydan anlayana hodri meydan diyorum. Başka birşey anlayana başka birşey diyorum.