FORUM İÇİ KATEGORİ İSTEKLERİ

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bildiğimiz üzere yakın zamanda platformdan olan saygı değer başkanlarımızın yakınlarından kaybettikleri oldu.
Tekrardan onlara başsağlığı diliyorum Allah yakınlarının mekanını cennet eylesin.
Forumda paylaşılan bu üzücü haberlerin geyik konusu adı altında paylaşılması düzeltilebilir benim fikrim bu yönde.

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Bildiğimiz üzere yakın zamanda platformdan olan saygı değer başkanlarımızın yakınlarından kaybettikleri oldu.
Tekrardan onlara başsağlığı diliyorum Allah yakınlarının mekanını cennet eylesin.
Forumda paylaşılan bu üzücü haberlerin geyik konusu adı altında paylaşılması düzeltilebilir benim fikrim bu yönde.
Bunun için oyun dışı son dakika haberleri mevcut ora daha uygundur.

özbas

İlk Adım Partisi Eskişehir Milletvekili
Vatandaş
Milletvekillerin ve Bakanların yemin edebileceği ve kayıt altında tutulabilir bir yetenekte kategori açılabilir. Daha realistlik bir oyun performansı sergileyebilir milletvekili ve bakan adaylarımız.

Ayberk Köksalan

Hürriyet ve İstiklâl Partisi Genel Başkanı
Vatandaş
Hürriyet ve İstiklal Partisi olarak 100 üye barajını geçtiğimiz için özel parti alanı açılmasını talep ediyoruz

Kutadgu Atıgay

Liberal Ulus Partisi Kurucusu
Vatandaş
Çılgın Türkler Partisi 100 üye sayısını geçti özel bir alan açılmasını rica ediyoruz

Sera*

Ziyaretçi
Merhabalar.

Çok değerli oyun yönetimimizden ufak bir rica da bulunmak istiyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm günün de sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz. Fakat bu minnettarlık 1 gün ile sınırlı değil. Nacizane isteğim forum da bir Atatürk köşesi yapılması. İnsanların orayı Atatürk resimleri, anıları, sözleriyle süslemesi olacaktır. Yapılırsa herkes tarafından beğenilecek bir köşe olacağını düşünüyorum.

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Merhabalar.

Çok değerli oyun yönetimimizden ufak bir rica da bulunmak istiyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm günün de sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz. Fakat bu minnettarlık 1 gün ile sınırlı değil. Nacizane isteğim forum da bir Atatürk köşesi yapılması. İnsanların orayı Atatürk resimleri, anıları, sözleriyle süslemesi olacaktır. Yapılırsa herkes tarafından beğenilecek bir köşe olacağını düşünüyorum.
İstek değil ihtiyaç ♾️🇹