Eğitim (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertvrl07

Antalya Belediye Başkanı
Vatandaş
Eğitim bittikten sonra puan kazanmak çok yavaş olduğu için benden daha az aktif olan kişi beni çok kolay geçiyor bu da adaletsizlik oluşturuyor buna bir çözüm bulunmalı.

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Merhaba arkadaşlar, sertifikanın amacı eğitim bittiğinde kullanıcılara ekstra başkanlık puanı tanımlamaya olanak vermesidir.
Sertifikalar her 30 dakikada bir alınabilir. (VIP Kullanıcılarda süre 15 dakikaya kadar azalmaktadır)

Sertifikalar 1den 6ya kadar gider.
Sertifika 5 fiyatı şu an 5000 oyun parası olup, 500 başkanlık puanı vermektedir.
Eğitim seviyesi 600 olan herkes (üniversiteyi bitiren) bu sertifikayı sınırsız satın alabilmektedir.
Ancak eğitimi devam eden kullanıcılar hem sertifika hem de eğitimden başkanlık puanı kazandığı için bu durum adil olmuyor.

Buna çözüm olarak;
Sertifika 5 fiyatını 5000 oyun parası olarak sabit tutup, verdiği başkanlık puanını 800e yükseltiyoruz.

Bu sayede ortadaki adil olmayan durum ortadan kalkmıs olacak ve aynı zamanda eğitimi bitiren kullanıcılar avantajlı sayılacaktır.
Sağlama yapacak olursak;

Üniversite bitirmeyen kullanıcı 500. eğitimini tamamladığında 500 başkanlık puanı hediyesini alacak ve ayrıca sertifika 4ü satın alacaktır. Bu şekilde başkanlık puanı 30 dakikada en fazla 700 olacaktır.

Ancak üniversite bitiren kullanıcı sertifikasını kullandığında 800 başkanlık puanı hesabına yatacaktır. Bu da üniversite bitirmeyen kullanıcının eğitim + sertifika yaptığı halde kazanabileceği başkanlık puanından her durumda yüksek olacaktır.

Siz kullanıcılarımıza oyunumuzu geliştirmemizde katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...