Efsane Eskalen (1 Kişi İçeride)

parababasi

İSTİKLAL PARTİSİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ
7. Dönem Oyun Başkanı
Demiri pas, insanı hırs kemirir. Az tamah, çok ziyan getirir.

Sizinle bir sorunum yok kimseylede yok sadece görüşümü belirtmek isterim.​

Bir şeyi fazla tekrarlar, fazla isterseniz olmazmış. Usturuplu olmayı becerebilirseniz rekabette bir o kadar tatlı olur. Bazılarınızı görüyorum da, astığım astık kestiğim kestik formundasınız bu dediklerimi göz ardı etmeyin saygım sonsuz ama herkes sınırını bilmeli. İyi oyunlar ?
Rekabet 10 partiyle birleşmek olmuyor sen çok yanlış sulardasın ne anladın bilmiyorum. Herkes sınırını bilmeli işte bu evcilik oyunu değil herkes bir partiye nasıl oluyorda düşmanlık besledi durduk yere?!!

atakanyrk

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Rekabet 10 partiyle birleşmek olmuyor sen çok yanlış sulardasın ne anladın bilmiyorum. Herkes sınırını bilmeli işte bu evcilik oyunu değil herkes bir partiye nasıl oluyorda düşmanlık besledi durduk yere?!!

Öncelikle bu konu şu an bulunduğum YANGAN partisinin dışında gerçekleşti kimin kimle dost düşman olduğunu ne DAP partisinde ne de şu an bulunduğum partide bilmiyorum. Üstelik kimseye düşmanlık beslediğim falanda yok. Sizin sorununuz forumda ve oyunda kendini bilmeyen hazımsız, asarım keserimli oyuncularınız yüzünden imajınız kötü durumda. Ne diyelim bu durumu düzeltebilirseniz rekabette bir o kadar tatlı olur. Umarım anlatabilmişimdir anlayana.

Tolgacihan

 İSTİKLAL PARTİSİ GENEL BAŞKANI -28
Onursal Üye
3. & 4. Dönem Oyun Başkanı
Şuan rekabet demeyin kardeşim vallahi demeyin rekabet bu değil he daha fazla yazmayacağım forumdan uzaklaştırılmak istemiyorum iyi oyunlar umarım bir rekabete girersin ve genel sıralamada karşılaşırız dostum