Düşen Maskeler 🎭 (1 Kişi İçeride)

Eren Avcı

Yeniden Doğuş Partisi 🌄
20. Dönem Oyun Başkanı
İnsanlar masum doğar ancak büyüdükçe kirlenmeye başlar. Bu platformada herkes masum olarak gelir ancak daha sonra kirlenir. Konuştuğu kişilere ve ortama göre farklı maskeler takmaya başlar. Kendini korumak, çıkar elde etmek ve ayakta kalabilmek için. Ancak maskeyle yaşanan bir hayat sadece sahte ve geçici mutluluklar getirir. Taktığınız maskeler, gösterdiğiniz yüzler hadi ama kendinizi çokta masum sanmayın. Karşınızdaki insanları saf zannetmeyin herkes her şeyin farkında. İnsanlar arasındaki menfaat ilişkisi bittiğinde, birbirlerine karşı takındıkları maskeler de düşer.

Enzo

Aksi Beni Bozar!
Vatandaş
Oyun içi ban itirazları kısmına bunları yazıyorsun (Altay699 7 temmuz perşembe günü gereksiz yere ban yedim gereğinin yapılmasını arz eder saygılar sunarım) daha sonrasında hemen arkasından buraya gelip ağıza alınmayacak hakaretler küfürler ediyorsun. Yüz yüze gelinse ilk vurmaya kimsenin gözü kesmez hayır ettikleri yazdıkları küfürleri yüz yüzeyken söylemeye kimse cesaret edemez ama sanal ortamlarda maşallah ne erkekler var. HELAL.

Volkan Yılmaz

Aktif Üye
Vatandaş
Oyun içi ban itirazları kısmına bunları yazıyorsun (Altay699 7 temmuz perşembe günü gereksiz yere ban yedim gereğinin yapılmasını arz eder saygılar sunarım) daha sonrasında hemen arkasından buraya gelip ağıza alınmayacak hakaretler küfürler ediyorsun. Yüz yüze gelinse ilk vurmaya kimsenin gözü kesmez hayır ettikleri yazdıkları küfürleri yüz yüzeyken söylemeye kimse cesaret edemez ama sanal ortamlarda maşallah ne erkekler var. HELAL.
Birde gereksiz yere ban yedim diyor 😂😂😂 eminim ki gereksiz yere Yemiştir 😂😂😂

Yalçın Kaya

Ayyıldız Hareket / Bolu Milletvekili / 2. Adalet B
Vatandaş
"Yanıma aldım kendimi
Ve yürüdüm ince çizgisinde yolumun
Ortalıkta görünen herkesin adı yabancı
Herkes kendi maskesiyle dolaşır oldu yanıbaşımda
Tanımaz oldum yüzleri ve keşkelerle avunur oldum
Düşlerimde gördüğüm yüzüm benim mi? düşünür oldum
Onca maske gözümün içine bakıyor sorgularcasına
Ve burası hep yabancı, hep yalancı doldu