Destan İttifakı (1 Kişi İçeride)

Emin Parıldar

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online ailesi ve değerli oyuncular;
Bugün sizlere oyunumuzda yeni fark yaratacak bir topluluğu sunacağız. Oyunda uzun süredir gücün tek bir tarafta toplanması bizi rahatsız etmiş olup daha adaletli bir düzen için gücü kendi tarafımıza alma zamanı geldiğini düşünüyoruz. Bu vesile ile oyunda Destan yazacak bir topluluk ile karşınızdayız.
Bugün itibarıyla yeni bir ittifak kurmuş bulunmaktayız. Bu ittifakta yer alan partiler tamamı ile tecrübeli düzenli ve adaletli bir biçimde ilerlemek ve tek taraflı olan gücü kendi tarafına almak için düzen içinde yürüyen partilerdir. İttifakımız şu an için 7 partiden oluşmaktadır. İttifakımızın ismi ise "Destan İttifakı"dır. Şimdiden hayırlı olmasını, dilediğimiz şekilde güzel yerlere gelmesi isteği ile durmadan adalet ve barış içinde çalışacağımızı herkese bildiriyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.
Varolsun Destan İttifakı..

Ayyıldız Hareket Partisi
Alperenler Partisi
Diriliş Anka Partisi
Kızılelma Partisi
Milli Gençlik Partisi
Milliyetçi Kuruluş Partisi
Vefa Partisi
Hayırlı uğurlu olsun var olsun destan ittifakı ♥️👑🍎
 

Samet Sarsılmaz

Kızılelma Dış İşleri Malatya Belediye Başkanı 🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ağzımı bozmayacağım Ya kardeşim kimliğini gizleyip geliyorsun buraya bir de uzaktan erkeklik yapıyorsun adamsan kim olduğunu açıkla söylüyoruz söylüyoruz konuşuyoruz ama anlamıyorsun öyle uzaktan atıp tutmakpa olmaz bu işler zamanında bir şey yapamadınız şimdi bir şey yapanlara engel oluyorsunuz kıskançlar böyle kimliğini saklayarak sahte hesaplarla gelme adam ol kendin gel ben senin kim olduğunu biliyorum da neyse erkek olsan böyle sahte hesaplarla gelip laf çakmazsın erkeksen gel al haydi yüreğin cesaretin varsa
Artık dönüp Kızılelmayı alma vakti geldi rezil oldu güzelim parti bilmeyenlerin elinde
 
Üst