Dayanışma Ruhu🌹☀️BambAŞKa Bir Denizli ☀️🌹 (1 Kişi İçeride)

B E S O

İnkar Etmem Hak Yolunu 🔱
Vatandaş
Saygıdeğer Vatandaşlarım, Biliyorsunuzki valilik surecimdede çokça kampanyalar yapıyor idik ve devam ediyoruz.
Bugün burada, sizlere daha iyi bir gelecek sunabilmek ve yaşadığımız zorlu ekonomik koşulları birlikte aşabilmek adına önemli bir adım atıyoruz. halkımızın refahını artırmak ve yaşam standartlarını yükseltmek için hazırladığımız yeni destek programını duyurmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum
Bu kapsamda, ekonomik sıkıntılarla mücadele eden vatandaşlarımız için doğrudan nakit yardımı sağlayacak geniş kapsamlı bir kampanya başlatıyoruz. Bu kampanya, geçim sikıntısı çeken, maddi zorluklar içinde olan tüm vatandaşlarımızı kapsayacak şekilde tasarlandı.

**Acil Nakit Yardımı** En acil ihtiyaçlarınızi karşılayabilmeniz için belirli bir miktarda nakit desteği sağlanacaktır.

Bu program, Denizlili halkımızın kisa vadeli ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, uzun vadede ekonomik istikrarı ve refahı artırmayı hedeflemektedir. Hep birlikte, daha güçlü ve dayanıklı bir toplum oluşturmak için çalışacağız.
Bu zorlu süreçte, hiçbir vatandaşımızın yalnız olmadığını bir kez daha vurgulamak isterim
sizlerin yanındayız ve her türlü desteği sağlamak için buradayız. Birlikte, dayanışma içinde, tüm zorlukları aşacağımıza inancım tam.

BİZE ÖZELDEN YAZMANIZ YETERLİDİR EĞITİM DURUMUNUŻ LEVEL PUANINIZ VS. ÇOK YÜKSEK iSE YARARLANAMAYABİLİRSİNİZ ÖZELDEN İLETİŞİME GEÇELİM☀️1000037819.png

Hepinize teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum.

Saygılarımla.🌹
46.DÖNEM DENİZLİ MİLLETVEKİLİ☀️
E Y M E N B S M
OYUN İÇİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Electro

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Denizli vatandaşlarına hayırlı olsun o zaman. Sayın vali bu ildeki insanlar için çok güzel bir proje hazırlamış👏🏻

kırıkAY

Ziyaretçi
Denizli Şehrine Ne Gerekiyorsa Yapmaya Hazırım Sayın Vekilim,

KIRIKAY
46. DÖNEM ADALET BAKANI