Darbe hakkında

• Konuyu başlatan E F E C A N
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

E F E C A N

Ziyaretçi
Darbeyi neden uygun görmediğinizi açıklarmısınız sayın yönetim. 1 gün sürmeyecekseydi neden bütün prosedürlerin sonuna kadar uygulanmasını takip ettiniz ?
bu konunun dün açılan multi bot vs o dönemle sms onayından önceki dönemle, oyuncularla vs alakası nedir ? başkanonline döneminin ilk darbe girişimini yaşayamadan konuyu kapattınız resmen darbeye darbe oldu bu. oyunun herhangi bir açığından mı faydalanılmış herhangi bir hile hurdayamı başvurulmuş bu yapılırken yani oyun içinde yapılabilen birşeyi yaptılar ama son söz yine sizin oldu o zaman biz oyuncuların yaptığı hiçbirşeyin önemi yok . burdada sizce emekler biraz boşa gitmiş gibi olmadı mı ? (eğer var ise bu itiraflarla ilgili daha şeffaf bir açıklama beklerdim çünkü bilmiyoruz )

E F E C A N

Ziyaretçi
4 komutanı Yanyana getirip canla başla gece gündüz çalışıldı kaç dönem uğraşıldı sonunda emeklerin karşılığı alındı ama verilmedi bu yazdıklarımdan birşey çıkmayacağınada eminim hiçbirşey değişmeyecek çünkü yanlışa yanlış doğruya doğru

E F E C A N

Ziyaretçi
Efecan Başkanıma katılıyorum İlk Darbe düzgün bir şekilde ilerlerken ve sizde bu durumdan memnunken neden durdurulma kararı alındı bir açıklama bekleniliyor.
tek anlamadığım nokta geçmişte yaşanılan ve yapılan itirafların bu kişilerle alakası yokken bu durumla nasıl alakası olur düşüncesi. o zaman önümüzdeki dönemde çıksın itiraflar edilsin 33.dönem şunu yaptık böyle yaptık şöyle yaptık diye ortaya olmayan birşey atılsın 3 5 kişide onaylıyorum desin oyunda tekrar meclis lağvedilip başkanların atamaları düşülsün oynayan oyuncuların ne suçu var bunu merak ediyorum

İSMAİL.GÜNEŞ

Ziyaretçi
Madem darbeyi bitirecektiniz burdaki komutanları neden saat 2 ye kadar izin bilmem 10 kadar yazı paylasma diye neden soylendikten sonra memnun değiliz diyosunuz

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Oyunda gerçekleşen olaylar sonrasında darbenin zararlı olacağını düşündük ve müdahale ettik.
Darbeyi başlatırken sonlandırma yetkimiz olduğunu bilmiyor muydunuz?
Bilmiyor iseniz daha büyük problem zaten.
Darbe daha fazla soruna yol açacağı için yönetim tarafından durduruldu.
Darbe sizin için o an yararlı olabilir ancak biz bunu oyun genelini ele alarak değerlendiriyoruz.
İlgili madde de tam olarak bu yüzden getirildi.
Eğer böyle bir yetkimiz olduğunu biliyorsanız böyle bir şeyi şimdi sormaya hakkınız yok.
Eğer bilmiyorsanız bu daha ciddi bir sorun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...