Darbe Girişimi Hakkında (1 Kişi İçeride)

M-D

Aktif Üye
18. Dönem Oyun Başkanı
Son dönem kurallar yenilenerek adaletli ve rekabetçi devam edinilen süreçte
Komutanların müdahelesi ile oyunda darbe bildirisi peşpeşe gelmiş
Ardından bakanlardan kınama yazıları geçikmeden atılmıştır
Bu süreçte kasılan puanları
Verilen emekleri
Reel hayatına az vakit ayırıp kendisi ve partisi için mücadele eden değerli üyeleri
Emek harcayıp gecesini gündüzüne katan bu göreve gelen Milletvekilleri, Şehir valisi, Belediye başkanları görmezden gelemeyiz
Türkiye Genç Doğuş Partisi olarak darbeye HAYIR diyoruz
Darbenin iyisi olmaz her zaman genel kesime zararı olur
Kuvvet komutanları darbede ısrarcı olmaya devam ederse
Meclisteki TGDP Milletvekilleri HAYIR oyu kullanacağını bildiririz
Görevlerimizden hiçbir türlü istifa etmiyoruz
2 Gün sonra planlanan Milletvekili seçimleri olması için mücadelemize devam edicez
Herkese hayırlı akşamlar dilerim 🖐zyro-image.png

Fatih Tutuk

Ziyaretçi
Hadi şimdi gidip 8-10 partili ittifak kurup sıra bekleyin 😁

Yappız

Yeni Üye
Vatandaş
Bravooo abimm yine çok doğru söylemişsin yazdığın yazının altına imza kaşe mühür beee

• Beğen
Tepkiler: M-D

Kötü Kalpli Pollyanna

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Sende benim hatalarımdan birisin şarkısını dinle o zaman
İnsanoğluyuz hata yaparız bir daha olmaz 😀
Aynen şey şimdi gidip yapmadığım şeyi insanlara yaptı deyip aramı açmaya çalışabilirisn ama bak ne dicem gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi pis bir huyu vardır unutma canısı tamam mı ☺️ Dürüst biri olduğunda cevap vermeye devam ederim hadi sen şimdi gidip farklı platformlara girip bak bakalım bi açığımı bulabilicek misin ahjsjsks

Kötü Kalpli Pollyanna

Yeni Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Öğrenemicem sandın dimi arkamdan yaptıklarını ama kendini fazla büyük görme Denlicim zira insan oğlu koskoca evrende bir bit kadardır ☺️ Öpüyorum hayatım iyi oyunlar her anlamda iyi oyunlar ama

M-D

Aktif Üye
18. Dönem Oyun Başkanı
Aynen şey şimdi gidip yapmadığım şeyi insanlara yaptı deyip aramı açmaya çalışabilirisn ama bak ne dicem gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi pis bir huyu vardır unutma canısı tamam mı ☺️ Dürüst biri olduğunda cevap vermeye devam ederim hadi sen şimdi gidip farklı platformlara girip bak bakalım bi açığımı bulabilicek misin ahjsjsks
Allah aşkına sal beni sera benle muhattap olma konuşma dedikçe heryerden bir çaba içindesin valla bıktım hareketlerinden ilallah geldi 😀