Büyü Bozuldu (1 Kişi İçeride)

halduun

ESKALEN & KARTEL PARTİSİ KURUCU / GENEL
1. Dönem Oyun Başkanı
Seçim sonuçlanmış ve üzerinden 2 gün geçmiş bu açıklamayı daha erken yapmam gerekiyordu fakat malum pandemi sürecinde yeni yasak tasarısı onaylanmadan olabildiğince hızlı iş çevirip kenara para koyabilmenin derdindeyim bende herkes gibi; bu süreçte Rabbim herkesin yardımcı olsun.

Eskalen Partisi olarak iktidardan 6 dönemde 2. düşüşümüz gerçekleşiyor. Her 2 düşüşü de kendimizde bir eksik görmeksizin ihanet ve hainlikle adlandırıyorum. Bu tarz dönemlerde galibiyetten çok ekibimizde çabamıza bakarım ve biz bu süreçte de ekip olarak iyi bir mücadele verdiğimizi düşünüyorum.
Elbette Başkanlığı kazanmak isterdik ancak biz yine kazandık kazandığımız şey ise gerçekten yanımızda duranları gerçek dostlarımızın kim olduklarını gördük niyeti bozuk 1 tane kardeşimiz yok aramızda. 2 Koltuğa oturan ve bunu sadece kendi başarısı olarak değerlendiren koltuk sevdalılarla bu yarışı kazanmaktansa bir ömür mağlubiyet bizim için daha şereflidir. Bu kişileri zaten partimizden ilişkilerini kesmiş olduğumuzu önceki konularda belirtmiştim.

Şükürler olsun ki aramızda arkasından annesine, babasına kadar sövüp bugün hoşgeldin seni seviyoruz seni destekliyor ve başkan yapacağız dediğimiz 1 kişi dahi yok.

Ne kadar hainde olsalar bu dönemki galibiyetin arka planında Eskalen'den tecrübe ettikleri, öğrendikleri seçim kampanya ve oyunları ile kazandıklarını biliyor olmakta ayrı bir gururdur. Gücü kurma ve doğru yönetebilmeyi öğretebilmiş olmak güzel şey usta dediğin çırağıyla belli olur.
Son sözlerimi istiklal partisini bu dönem ki başarıları ile tebrik ederek bitiriyorum. Herkese iyi oyunlar...