Bozkurt Hareket Partisi | Kuruluş Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mamii

Üye
Vatandaş
İzlerken bir an duygularım yükseldi elinize sağlık :) umarım başarılı olursunuz. Bol şanslar Başkanım..

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
23. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT

mamii

Üye
Vatandaş
Güzel düşüncelerin çok teşekkürler dostum.
Ne demek. biz de zamanında yeni girişimler yaptık :) şimdi piyasada pek gözükmesemde bir zamanlar büyük işler yaptım partimle beraber:) bundan dolayı girdiğiniz iş çok saygı duyulması gerekir. Piyasa da güçlü olan partiler var bunlara karşı tutunamayıp kapanma korkusu yerine yaparız cesaretiyle girişmeniz takdir edilesi hareket:) ben mamiii olarak size destek olabileceğim herhangi bir konu olursa her zaman yazabilirsiniz bana 😇 tekrardan bol şans ve başarılar dilerim iyi oyunlar..

AnılTublek

SİYAH SANCAK🏴BOZKURT HAREKAT 🐺
Vatandaş
Ne demek. biz de zamanında yeni girişimler yaptık :) şimdi piyasada pek gözükmesemde bir zamanlar büyük işler yaptım partimle beraber:) bundan dolayı girdiğiniz iş çok saygı duyulması gerekir. Piyasa da güçlü olan partiler var bunlara karşı tutunamayıp kapanma korkusu yerine yaparız cesaretiyle girişmeniz takdir edilesi hareket:) ben mamiii olarak size destek olabileceğim herhangi bir konu olursa her zaman yazabilirsiniz bana 😇 tekrardan bol şans ve başarılar dilerim iyi oyunlar..
Sağol mami başkanım kim bu mami Başkan repliğini unutmuyorum

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
23. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
🐺🐺🐺🐺🐺

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
23. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
🐺🌄

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...