Bozkurt Harekat Hakkında Açıklama Hk. (1 Kişi İçeride)

SİRAÇ DENİZ

Altın Ok Partisi
Vatandaş
19.07.2024 tarihinde kapanan Bozkurt harekat partisi başkanlarına ve orda benim üstümde emeği geçen tüm başkanlarıma en derinden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum
''Siraç Deniz
🏹4.Dönem Adana Sehir Valisi 🏹
🏹5.Dönem Adana Şehir Valisi 🏹
🏹6.Dönem Balıkesir Belediye Başkanı Yarım🏹
🏹7.Dönem Balıkesir Şehir Valisi🏹''

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Konunuzu Oyun içi işlemler kategorisine açtığınızdan onaya düştü ancak bilerek yayınlamıyoruz gibi bir durum olusmaması adına onaylıyoruz ve gerekli yere taşıdık.
Oyunu bırakan emeği geçen / kapanan partide emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

SİRAÇ DENİZ

Altın Ok Partisi
Vatandaş
Konunuzu Oyun içi işlemler kategorisine açtığınızdan onaya düştü ancak bilerek yayınlamıyoruz gibi bir durum olusmaması adına onaylıyoruz ve gerekli yere taşıdık.
Oyunu bırakan emeği geçen / kapanan partide emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Konuyu ne olarak girmem lazım sayın yönetim

ManisaliEmre

Özgürlük Ve İrade Parti Üyesi | Adalet Bakanı ⚖️
Vatandaş
Bozkurt köklü partidir. Bu oyuna hizmetleri büyüktür. Yanlış kişilerin yönetimi yüzünden geldiği hal ortada. Yıllardır parti odaklıyken üyelerin ve yöneticilerin kişisel çıkarları için yok olmaya itildi. Üzücü 🫤

Beşir Selman

Ziyaretçi
Bozkurt köklü partidir. Bu oyuna hizmetleri büyüktür. Yanlış kişilerin yönetimi yüzünden geldiği hal ortada. Yıllardır parti odaklıyken üyelerin ve yöneticilerin kişisel çıkarları için yok olmaya itildi. Üzücü 🫤
Kişilerin yanlıs oldugunu sen mi karar veriyorsun