Böyle Oyun Başkanı Olamaz!!! (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volkan Yılmaz

🎗️ ÜLKÜCÜ HAREKET PARTİSİ DİSİPLİN KURULU BAŞKANI
Vatandaş
Kuyruk acınız olmasın adam rahatsız olduğu konuyu yönetime bildirmiş bırakın yönetim değerlendirsin hemen bı hazmedememek bı kışkırtma biraz yaşınızın adamı olun
Buraya niye konu açıyor o zaman kimsenin kuyruk acısı falan yok Senin İsmini Her Tartışmada İlla Sen Varsın Amacın Gündem Olmak Sanırım Senide Gündem Yaparım Daha Önce Başkalarını Yaptığım Gibi Herkes İşine Baksın

Emrullah KÖSE

MİLLİYETÇİ KURULUŞ PARTİSİ - GENEL BAŞKANI
Vatandaş
Varsa birşey oyun yönetimi gereğini yapar dostum burada gelip tartışma çıkarmayın
Volkan başkan yapılan herseye susmamızı mi istiyorsunuz. Size yapılsa böyle susacakmisiniz. Nedense hep tartışma çıkaran biz oluyoruz. Bana kimse bu şekilde konuşamaz. Adamlığı burda ki kimseden öğrenecek değilim. Herkesin bir kırmızı çizgisi var bu oyunu ben milletten hakaret yemek laf yemek için oynamıyorum.

Kurt77

Güçlü olan değil. Haklı olan Kazanacak...!
Vatandaş
Buraya niye konu açıyor o zaman kimsenin kuyruk acısı falan yok Senin İsmini Her Tartışmada İlla Sen Varsın Amacın Gündem Olmak Sanırım Senide Gündem Yaparım Daha Önce Başkalarını Yaptığım Gibi Herkes İşine Baksın
Heyt benim yiğidim aslan parçası sen hangi sehrin erkegisin 😀 sen önce adam gibi konuş

Volkan Yılmaz

🎗️ ÜLKÜCÜ HAREKET PARTİSİ DİSİPLİN KURULU BAŞKANI
Vatandaş
Volkan başkan yapılan herseye susmamızı mi istiyorsunuz. Size yapılsa böyle susacakmisiniz. Nedense hep tartışma çıkaran biz oluyoruz. Bana kimse bu şekilde konuşamaz. Adamlığı burda ki kimseden öğrenecek değilim. Herkesin bir kırmızı çizgisi var bu oyunu ben milletten hakaret yemek laf yemek için oynamıyorum.
Bana yapılsa Bildirir Geçerim buraya gelip konu açmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...