BAŞKAN ONLİNE v5.0.4 - Yayında!

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Değerli Başkan Online Oyuncuları,
v5.0.4 sürümü yayınlanmış olup;
Sürümün hatalar içermesi genel olarak beklenen bir olaydır.
v5.1.0'a geçiş sürümü olan bu sürümde karşılaştığınız hataları buraya bildirmeniz bizim için oldukça önemlidir.

v5.0.4 her iki platformda yayınlanmış olup güncelleme yapmanızı öneririz.
İyi oyunlar.

Pan Turkist Kedy

Hürriyet ve İstiklal Partisi Parti Sözcüsü
Vatandaş
v5.1.0'a geçiş sürümü olan bu sürümde karşılaştığınız hataları buraya bildirmeniz bizim için oldukça önemlidir.

İyi oyunlar.
Az önce 2 sertifika ayni anda bastım ve yeni gelen herşeye yakında yakında yaziyor ama ana ekran güzel olmuş

Onur8473

REALİST DEMOKRAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Vatandaş
Mağaza yok bide mesajlar kısmına basıyorum 2 sn geç giriyor

Cihan ERASLAN

Aktif Üye
Vatandaş
Merhabalar, mesajlaşma kısmında bu şekilde yazılar altta kalıyor, sadece bende mi öyle, yoksa telefon ayarları ile mi alakalı ?

Ekli dosyalar

• IMG_5501.png
    IMG_5501.png
    695.2 KB · Görüntüleme: 54

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Yeşil taş kazan / Çekiliş bölümünde yönlendirme mesajı çıkıyor ama herhangi bir yönlendirme yapmıyor

A K Ş H İ N

🥷
Vatandaş

İyi oyunlar.
Lobi'de instaqram ve forum sitesinin linkini vermiyor
Evete bastıkda link kopyalandı gibi yazı düşüyordu ya o yok

KURT 77

Ziyaretçi
Yeni bir oyuncuya oyunu anlatmak eskisinden daha zor olmuş .

Bu güncelleme sanki yenilikten çok biraz yer değişikliği gibi,

Yeni oyuncunun "ben anlamadım gidiyorum" sözü vardır klasikleşen o şuan için daha uygun bilginiz olsun 🙏

E F E C A N

Ziyaretçi
Başkanlık partiler meclis şehir ve Ordu sekmelerinin aşağı kısımda olması gereksiz olmuş bunların hepsini menü sekmesindeki gibi tek bir ekrana toplayıp isteyenin oraya bakmasını sağlayabilir menüdeki önemli kısımları sık kullanılan aşağıya alabilirdiniz örnek: telefondaki ana ekranda çok kullanılanlar 2. Ve 3. Ekrandakiler gibi olmuş fakat oyuna alışanlar aşağıdaki sekmeleri sık kullandıkları için şuan menü menü gezip bakmak istedikleri yere bakmaya çalışıyorlar. + olan kısım mesaj ana sayfada solda çok yer kaplıyordu şimdi küçülmüş iyi olmuş fakat mesaja bakmak için menüye girmemiz gerekiyor tekrardan basit usülden biraz uzak olmuş . detaylar yorar. Buda şahsi fikrim.

Sipan balık

Ziyaretçi
Oyunun mesaj yeri çok alta kalmış, yeni bir oyuncuya mesaj atinca yeni oyuncu mesaj yerini görmeyebilir , yeri daha görünür bı yere konulabilir veya mesaj gelince orda belirgin olucak şekilde mesaj kutusunun üstünde kırmızı bi yuvarlak olabilir

Hakan DEMİRCİ

ALBAYRAK PARTİ BAŞKANI
Vatandaş
başkanım güncelleme hakkında şöyle bişey var da bazı yerlerde uygulamadan ayrılmak üzeresiniz diyor evet diyorum olduğu yerde kalıyor
Örnek: Çekilişler kısmı