BAŞKAN ONLİNE BAHAR SATIN ALIM ETKİNLİĞİ!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici

Değerli Başkan Online oyuncuları,
Baharın gelişi şerefine tüm paketlerde bir alana bir bedava kampanyasını başlatmış bulunuyoruz.
7 Mayıs 2023 19.00 itibari ile 15 Mayıs tarihine kadar yapılan tüm satın alımlarda satın alınan paketin aynısı bir kez tekrar tanımlanacaktır.
Örnek verecek olursak; 3000+2000 yeşil taş paketi satın alındığında aynı paket tekrardan gönderilecektir.
800+400 yeşil taş paketi satın alındığında yine aynı paket tekrardan gönderilcektir.
Ancak 3000+2000 tekrar satın alındığında tekrardan gönderilmeyecektir.
TÜM PAKETLERDE SATIN ALIM HEDİYESİ 1 SEFERLİKTİR.

Ayrıca yine bu kampanya boyuncu VIP-1 Alana 250 Yeşil Taş, VIP-2 Alana 500 Yeşil Taş, VIP-3 Alana 1000 Yeşil Taş hediye edilecektir.

Eğitim paketi tanımlamalarında ise yine kampanya geçerli olup paket kendisi dışında 2. bir oyuncuya tanımlanacaktır.

Kampanya şartları ile ilgili soru işaretlerinde DESTEK mesajları ciddiye alınmalıdır.
Kampanya ile ilgili detaylar için soru sormaktan lütfen çekinmeyiniz.
Herkese iyi oyunlar dileriz.

Kampanya bitiş süresi: 15 Mayıs 2023, 23.59.

Son düzenleme:

Fmdiscioglu

İLK ADIM PARTİSİ | İZMİR MİLLETVEKİLİ
Vatandaş
Şimdi vip3 var bende sırf hediye almak için vip 2 ye düşürmem gerekiyor kendimi :) Vip paketlerde bi değişiklik yapsanız iyi olur bence

Veli Ö.

Haberin Tarafsız - Gazete Başkanı
Vatandaş
Satın alım yaptıktan sonra oyun destek üzerinden mi iletişime geçmeliyiz?

enobskn

ANAYURT- PARTİ BAŞKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Ben vip-2 4gün önce aldım geçerlimi

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Baharın gelişi şerefine tüm paketlerde bir alana bir bedava kampanyamız şuan itibariyle bitmiş bulunmaktadır.

Herkese iyi oyunlar dileriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...