Başkan Online Ailemize Yeni Proje Önerisi (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OktayBaşkan

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi
Vatandaş
Bildiğiniz üzere genel sıralama da ilk 10 da yer alan oyuncularımız "Genel Başkan" Adayı olabiliyor. Benim önerim ise sıralamaya giremeyen diğer başkanlar ise partisinde sıralama da olmayan 2 ittifak partisi tarafından aday gösterilip 10+2 aday ile genel başkanlık seçiminde yarışmasını ön görüyorum. Tabii ki bu proje için farklı bir planlama yapılabilir. Sadece ilk 10 olmasın. Oyunda eski olanlarda değerlendirilmeli.. Her seçim aynı isimler değil, farklı isimler de mücadele etmeli o coşkuyu yaşamalı..

Kabul edilir , edilmez takdir sizlerin benim bu önerim, projem budur.

Bir diğer projelendirme isteğim ise direk sayın oyun yönetimimizden ricamdır. Kafe/restoran , Güneş Enerji santrali gibi iş veya dükkan gelirlerine eklenebilir. Futbol takımların hisseleri de gelebilir bu da bir farklılık olur. Tabii ki lisans olmadan farklı isimlerle takımlar olur ama güzel bir gelir getirebilir. Ticarete yenilik olarak düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle..
OktayBaşkan

Kubilay Aydoğan

AOG Parti B.Yardımcısı | 7.Adalet 8.Ekonomi Bakanı
Vatandaş
Bildiğiniz üzere genel sıralama da ilk 10 da yer alan oyuncularımız "Genel Başkan" Adayı olabiliyor. Benim önerim ise sıralamaya giremeyen diğer başkanlar ise partisinde sıralama da olmayan 2 ittifak partisi tarafından aday gösterilip 10+2 aday ile genel başkanlık seçiminde yarışmasını ön görüyorum. Tabii ki bu proje için farklı bir planlama yapılabilir. Sadece ilk 10 olmasın. Oyunda eski olanlarda değerlendirilmeli.. Her seçim aynı isimler değil, farklı isimler de mücadele etmeli o coşkuyu yaşamalı..

Bir diğer projelendirme isteğim ise direk sayın oyun yönetimimizden ricamdır. Kafe/restoran , Güneş Enerji santrali gibi iş veya dükkan gelirlerine eklenebilir. Futbol takımların hisseleri de gelebilir bu da bir farklılık olur. Tabii ki lisans olmadan farklı isimlerle takımlar olur ama güzel bir gelir getirebilir. Ticarete yenilik olarak düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle..
OktayBaşkan
ilk 10 diye bir kural konulmuş ve puan kasarak ilk 10 da tutunmaya çalışıyorsun bu şekilde devam etmesi mantıklı. Ben puan kasmayım ama +2 muhabbetinden partimden aday çıkayım hem saçma hem adaletsiz. İlk 10 a giremiyorsan demek ki o kadar aktif olamıyorsun.

Ama bir yerde kendinle çelişiyorsun,
-eski olanlarda değerlendirilmeli
-her seçim aynı isimler değil

Mesela şuan ilk 10 da ilk defa seçim heyecanı yaşayacak 4-5 kişi vardır ve bu sayıda gayet ideal arada değişiklik açısından. O yüzden böyle birşey düşündüğün için teşekkürler ama bana saçma ve gereksiz geldi

Mete Deniz

Aktif Üye
Vatandaş
Bir de çok güzel öneri, çok mantıklı ciddiye alınmalı diye yorumlar yapılmış. Arkadaşlar Allah aşkına biraz mantıklı olalım. 10 tane insan ay boyunca emek harcasın, puan kassın ilk 10'a girip aday olsun, sonra sizin sunduğunuz öneriye göre bir başkası 2 parti onu aday gösterdi diye puanı olmasa da aday olsun :D Böyle bir sistemden sonra kim neden puan kassın arkadaşlar? "Her seçim aynı isimler değil, farklı isimler de mücadele etmeli o coşkuyu yaşamalı.." diyorsanız ben de derim ki, mücadele etmek isteyen kassın puanını girsin ilk 10'a. Her seçim aynı isimler ilk 10'da ise eğer bu hep o isimlerin emek harcadığı anlamına geliyor. Bu dediğime karşılık eğitim kartı vs. bunu ön plana da atacaksanız eğer, oyunun sunduğu bir hak var ve isteyen, imkanı olan kullanıyor bundan doğal bir şey yok. Evet oyunu geliştirmek adına öneriler sunalım, fikirlerde bulunalım lakin lütfen kendimizi düşünürek öneri sunmaktansa adaleti ve oyunun gelişmesine katkı yapacak mantık çerçevesinde fikirler sunalım. Önerinin karar kısmı elbette oyun yönetimindedir fakat şahsi fikrimi belirtmek istedim, yine de öneriniz için teşekkürler.

Juvanes*

🏴 SİYAH SANCAK 🇹🇷 BOZKURT HAREKAT 🐺
Vatandaş

Saygı ve Sevgilerimle..
OktayBaşkan

Kaan Yüksel

VEFA Partisi Genel Başkanı
Vatandaş
O zaman puan kasmanız hiçbir mantığı kalmıyor direkt olarak boşa çıkıyor.Bütün dönem puan kasmıyayım hatta aktif olmuyayım ama aday çıkayım bence tutulur bir tarafı yok.Bir de bu konuda eskisi yenisi yok bence ilk 10 için çabalarsın sıralamanın içinde bulunursan aday olursun.Seçilirsen de oyun başkanı.Bu benim şahsi fikrim.Tabikide bunu yapıp yapmamak da kararı oyun yönetimi verecektir.Yinede önerin için sağolasın ✋🏻

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...