Ban sebebi bu olamaz bence lütfen ilgilenin (1 Kişi İçeride)

Abana6737

Yeni Üye
Vatandaş
Ban yeme sebebim bana mantıksız geldi . Biri sohbete bana para gönderin aq yazdı. Sonra ban yedi bende para istemek ban sebebi mi dedim hayır küfür etti etti dedi. Bende aq küfür mü sayılıyor dedim ban yemişim. Aq nun açılımı bile bilmiyorum .sizce bu ban sebebimi zaten .poliste gördü iyi niyetimi. Ve oyunda yeniyim lütfen banı kaldırın ve polis sordu bana. ben anlamını bilmediğimi söyledim

Volkan Yılmaz

⭐ YENİDEN DOĞUŞ PARTİSİ ⭐
Vatandaş
Ban yeme sebebim bana mantıksız geldi . Biri sohbete bana para gönderin aq yazdı. Sonra ban yedi bende para istemek ban sebebi mi dedim hayır küfür etti etti dedi. Bende aq küfür mü sayılıyor dedim ban yemişim. Aq nun açılımı bile bilmiyorum .sizce bu ban sebebimi zaten .poliste gördü iyi niyetimi. Ve oyunda yeniyim lütfen banı kaldırın ve polis sordu bana. ben anlamını bilmediğimi söyledim
Kullanmış olduğunuz aq kelimesi Ban sebebidir

baskanonline

BAŞKANONLİNE
Yönetici
Yönetici
"O zaman aq küfür mü sayılıyor çok mu hassaslar bu konuda"
açıkcası bilmiyorum dediğiniz de bize mantıksız geldi.
1 gün sohbette ve iletişimde dinlenin.
zaten oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.