Ban İtirazı (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emirhan Aksar

Üye
Vatandaş
Dün gece yaşadığım konu da Adam bize sövüp sayıp gitmişti ve ben de Kendimi durduramadım o adam o kadar sövdüğü için g** felan dedim ve bundan ban yedim bi an önce banın kaldırılmasını talep Ediyorum çünkü gerçekten Adam Ana bacı girdi nerdeyse biliyorum kendimi tutmam lazımdı ama adamın bi an önce banlanması gerektiğini düşünüyordum neyse daha fazla uzatmayayım banımın kaldırılmasını talep ediyorum

kullanıcı adım:Emirhan Aksar

Emirhan Aksar

Üye
Vatandaş
Dün gece yaşadığım konu da Adam bize sövüp sayıp gitmişti ve ben de Kendimi durduramadım o adam o kadar sövdüğü için g** felan dedim ve bundan ban yedim bi an önce banın kaldırılmasını talep Ediyorum çünkü gerçekten Adam Ana bacı girdi nerdeyse biliyorum kendimi tutmam lazımdı ama adamın bi an önce banlanması gerektiğini düşünüyordum neyse daha fazla uzatmayayım banımın kaldırılmasını talep ediyorum

Yaptığımdan pişmanım Bir daha olmaz

Volkan Yılmaz

Aktif Üye
Vatandaş

İtirazınızı Ban İtiraz Kısmına Yapmışsınız Farklı Konu Açma Sebebiniz nedir zaten Adminler Görünce cevaplıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...