Ban İtirazı Ve Özür Bildirisi (1 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SametÜNAL

Milli Gençlik Partisi
Vatandaş
Değerli Oyun Yönetimi:
Öncelikle Merhaba, Bugün maalesef Kendime hakim olamam neticesine Kızılelma parti başkanı Belinay Mugul ile Bir tartışmam Oldu , olmasını bende istemezdim, Kendisine Kaba Ve Söylenmemesi gereken şeyler söyledim maalesef , bu tatsız Olay için Kızılelma parti başkanı Belinay Mugul'dan özür diliyorum , Ve Kendime hakim olamayıp böyle tatsız bir olay meydana getirdigim için Oyun yönetimimizden de özür diliyorum, Ve Bu olayın Tekrarlanmiyacagina söz Veriyorum. Oyun yönetiminden ricam Banımın Kalkması çünkü uzun zamandır emek veriyorum .
Saygılarımla...

Samet Sarsılmaz

Kızılelma Dış İşleri Malatya Belediye Başkanı 🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Hem terbiyesizlik hem küfür karşındaki erkek olsa bişey demem ama kadın yazık cidden yazık bir oyunu bukadar şahsi bir meseleye getirmek .... Tekrar banin açılsın tekrardan hakaret ve küfür edecen demi .. yazık kafana Cidden

Belinay Mugul

Kızılelma Partisi - Parti Başkanı
Vatandaş
üzgünüm o kadar laf ettikten sonra özür dileyip bunun olmamış gibi davranılmasını bekleyemezsin. açıkçası ben banının açılmasını istemem. ne de olsa bir kere yapan bir daha yapar. hayatında sana başarılar diliyorum Samet Ünal.

underdose

KIZILELMA
Vatandaş
Senelerin emeği varsa böyle bir şey yapmaman gerektiğini, biraz ahlaklı olsan karşında olanın bir kız olduğunu fark eder, laflarını ona göre seçerdin. Ben bu oyunun kullanıcısı olarak böyle bir ban sebebinin açılmasını onaylamıyorum.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Hem terbiyesizlik hem küfür karşındaki erkek olsa bişey demem ama kadın yazık cidden yazık bir oyunu bukadar şahsi bir meseleye getirmek .... Tekrar banin açılsın tekrardan hakaret ve küfür edecen demi .. yazık kafana Cidden
Hem terbiyesiz hem küfürbaz sarhoş değilsin deli değilsin, olmamasını istiyorsun madem neden sövdün? Banının açılmamasını talep ediyorum.
Senelerin emeği varsa böyle bir şey yapmaman gerektiğini, biraz ahlaklı olsan karşında olanın bir kız olduğunu fark eder, laflarını ona göre seçerdin. Ben bu oyunun kullanıcısı olarak böyle bir ban sebebinin açılmasını onaylamıyorum.
üzgünüm o kadar laf ettikten sonra özür dileyip bunun olmamış gibi davranılmasını bekleyemezsin. açıkçası ben banının açılmasını istemem. ne de olsa bir kere yapan bir daha yapar. hayatında sana başarılar diliyorum Samet Ünal.
Yönetimi baskı altına mı almaya çalısıyorsunuz? Tam olarak ne yaptığınızı anlayamadık.
Ceza zaten verilmiş, standart prosedür olarak her oyuncunun itiraz hakkı var.

Ban itirazına gelecek olursak;

Belinay MugulKızılelma için iyi olan ne olacaksa onu yaparım kimseye de hesap vermem. özellikle senin gibi parti ile ilişiği kesilmiş kuyruk acısı olan insanlara. sen kimsin de benim yaptıklarıma laf söylüyorsun? terbiyeni takın karşında bir kadın var senin.oyunu geçtim insan olarak saygısızın tekisin sana ne anlatsam anlamazsın bana bir kere daha yazma sakın.

mesajına karşılık
Samet Ünal.ucuz olan sensin görüyoruz bunu , Senden adi senden büyük terbiyesiz de yok menfaatlerin için savastigin kişilerin safına gecmissin , Sen bu kadar ucuzsun işte ama merak etme sen ve senin gibiler için gereken yapılacak , Karaktersiz...
Samet Ünal.Senden bı bok olmaz , HADİ SG

mesajları atılmıs.

Ağır hakareti son mesajdan dolayı yemişsiniz.
Kadın ya da değil kim olursa olsun oyunda bu tarz mesajlar atılmaması gerekiyor.
"HADİ SG" savunmanız nedir?

Samet Sarsılmaz

Kızılelma Dış İşleri Malatya Belediye Başkanı 🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Daha önce çok ağır hakaret edip affedildiğini gördük biz o yüzden bu yazıları yazdık kimseye baskı altına almaya çalışmıyoruz çalışmayız da sonuçta herkes işini yapıyor ama bu çocuğun yaptığı biri değil iki değil özelden küfür etmeler discord üzerinden benim şahsıma ait olarak Ama o platformları atmamızın gereği yok sonuçta oyun içi bir şey değil biz sadece kendimizce bu kişinin affedilmesini istemiyoruz ve o yüzden böyle bir şey yazdık baskı vesaire hiçbiri söz konusu değil

Belinay Mugul

Kızılelma Partisi - Parti Başkanı
Vatandaş
baskı yapılacak bir şey yok, her şey ortada zaten. evet haklısınız sadece kadın değil kimse kimseye böyle şeyler yazmaması gerekir. ben her gün öylesine birilerini şikayet eden biri değilim bu durum canımı sıktı olmaması gereken bir şeydi. arkadaşın benimle bir problemi varsa doğru düzgün konuşup anlaşabilirdik hiç birimiz yobaz değiliz okumuş görmüş insanlarız. ayrıca beni diğer platformlardan engellemişti ben rahatsız edilmek istemiyor, beni görmek istemiyor diye yorumladım ama kendisinin bana attığı mesajların açıklaması yok. ben haklıyım demiyorum biri bana bu kelimeleri kullanıyorsa farketmeden de olsa bir şey yapmışım demektir eğer yapmadıysam sorun bu kelimeleri kullanandadır. umarım anlatabilmişimdir kendimi. amacım olayı büyütmek veya sorun çıkarmak değil sadece beni tanımadan bana kullandığı kelimeler hoşuma gitmedi. oyun yönetiminin adaletinden şüphem yoktur.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
baskı yapılacak bir şey yok, her şey ortada zaten. evet haklısınız sadece kadın değil kimse kimseye böyle şeyler yazmaması gerekir. ben her gün öylesine birilerini şikayet eden biri değilim bu durum canımı sıktı olmaması gereken bir şeydi. arkadaşın benimle bir problemi varsa doğru düzgün konuşup anlaşabilirdik hiç birimiz yobaz değiliz okumuş görmüş insanlarız. ayrıca beni diğer platformlardan engellemişti ben rahatsız edilmek istemiyor, beni görmek istemiyor diye yorumladım ama kendisinin bana attığı mesajların açıklaması yok. ben haklıyım demiyorum biri bana bu kelimeleri kullanıyorsa farketmeden de olsa bir şey yapmışım demektir eğer yapmadıysam sorun bu kelimeleri kullanandadır. umarım anlatabilmişimdir kendimi. amacım olayı büyütmek veya sorun çıkarmak değil sadece beni tanımadan bana kullandığı kelimeler hoşuma gitmedi. oyun yönetiminin adaletinden şüphem yoktur.
@SametÜNAL neden bu kelimeleri kullandığınızı açıklayın.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Dönüş yapılmadığı için konu kilit.
Banlanan kişi ilgili kişi tarafından affedilmediği sürece ban kalacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...