Ban itirazı aynı işyerinde Wi-Fi yüzünden ban (1 Kişi İçeride)

Muhammetakkus

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli başkan kurucuları 10 dk önce yiğenim olan hamzabulut hesabı ban yedi multi hesaptan dolayı ve aynı işyerinde çalıştığımız arkadaşım L.F de ban yediğini sanıyorum bu durumda biz 3 kişi oyunu oynuyoruz ben çok eski kullanıcıyım aynı Wi-Fiden zaman zaman giriyoruz aynı işyerinde bulunduğumuz için kesinlikle hile ve sahtekarlık durumu yoktur 3 ayrı telefondan oynanıyor oyunlar sadece aynı Wi-Fi den giriş yaptıkları için ban yediler selfie durumu vardı onuda çekebiliriz siz değerli kurucuların insiyatifine kalmıştır

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Durum için yapacak bir şey bulunmuyor.
Selfie onayı önceden yapmanız gerekiyordu.
İsterseniz yeni hesaplar açıp oynamaya devam edebilirsiniz selfie onay ile.

Muhammetakkus

Yeni Üye
Vatandaş
Başkanım bilsek böyle birşey olduğunu niye yapmayalım o kadar emekleri var çocukların emeklerini karşılıksız mı bırakacaksınız ?

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Bu durum oldukça kullanılan bir durum. Aynı ip ile giriş yaparken zaten hata veriyor ancak bunu aşarak giriyorsunuz. Bunun cezası olmalı.

Muhammetakkus

Yeni Üye
Vatandaş
Bakın sayın başkanım burda aynı telefon üzerinden giriş yok işyerinde birlikte indirttiğim arkadaşım ve yiğenim bunda art niyet de yok isterseniz seçim sonrası kaldırın banlarını emekleri gitmesin arkadaşların cezası olmalı diyorsunuz haklısınız fakat aynı Wi-Fi den girenler değil aynı telefondan girenler için uygulanmalı emek veriyoruz biz arkadaşlarımızla oynayarak saygılarımla

Muhammetakkus

Yeni Üye
Vatandaş
Sayın başkanım anlatmak istediğim husus arkadaşların sahte birer hesap olmadığı ve benim olaya vakıf olamadığım için yapmadığım bir hatadır evet. Lakin size selfie onay ile ispat yapmak istememe rağmen neden hala bilmediğim bir durumdan ötürü cezalarını bu kadar ağır tutuyorsunuz. Seçim dönemi olduğu için şaibeli bir durum söz konusu olmasın diye böyle bir yaklaşım içerisindeyseniz sizlerden ricam selfie onayı yaptıktan sonra seçim sonrası arkadaşların banını kaldırmanız. Herhangi bir uyarı almadığını beliriyor arkadaşlar çünkü telefon id adresi ile kontrolün sağlandığını düşünüyorduk. Siz değerli yöneticilerden böyle bir sorun ile ilk defa karşılaşmış kullanıcılar olarak hesapları açmanızı ve belirttiğim gibi seçim sonrasına banları kaldırmanızı talep ediyorum. Ortada bir emek var lütfen bunu zayi etmeyin. Teşekkürler.