Bağımsız Olarak Devam Etme Hk. (1 Kişi İçeride)

Volkan Yılmaz

Aktif Üye
Vatandaş
Merhaba Değerli Başkan Online Oyuncuları Oyuna Başladığımda Eskalen Partisi İle Oyuna Başladım Eskalen Partisi İle Birlikte Sayısız Başarılara İmza Attık Ve Ardından İstiklal Partisi Kuruldu Eskalen Partisinden İstiklal Partisine Geçtim Orada da Sayısız Başarılara İmza Attık Hep Birlikte Çalıştık Çabaladık Gece Gündüz Demeden Tüm Parti Üyeleri Elini Taşın Altına Koyarak Sayısız Kere İktidar Olduk Ve Daha Sonrasında Oyun Güncelleme Gelmesi Uzun Sürdü Ve Ara Vermek Durumunda Kaldık Ve Döndüğümde Ülkücü Hareket Partisi ne Katıldım 1.Ayımda Genel Başkan Yardımcılığı Görevini İcra Ettim Ve 2. Ayımda Ülkücü Hareket Partisinin Genel Başkan Adayı Oldum Ve 14. Dönemde Oyun Başkanı Oldum

Ve Sonrasında Yeniden Doğuş Partisinde Devam Ettim Yine Hep Birlikte Çalışarak İktidar Olmayı Başardık

Daha Sonrasında Ülkücü Hareket Partisine Geri Döndüm Ve Bana Bu Zamana Kadar Her Ne Olursa Olsun Arkamda Duran Başta @Beşir07 @Gonca Çakmak @Eren Avcı @mamii @Mustafa Denli @MuratKan @Yaknacar @sevkibaskan Başkanlarıma Teşekkürlerimi İletiyorum Hepiniz Benim İçin Çok Değerlsiniz Yine Hep Birlikteyiz Biz Hiçbir Zaman Seçimlerde Umudumuzu Kaybetmedik Hep Dik Durduk Sonuna Kadar Mücadelemizi Verdik

Ve Bugünden İtibaren Uzun Bir Süre Bağımsız Bir Şekildr Oyuna Devam Edeceğimi Tüm Başkanlara Duyurmak İstiyorum

Herkesin Kurban Bayramını En İçten dileklerimle kutlarım

Saygı Ve Sevgiyle

VOLKAN YILMAZ

Gonca Çakmak

YENİDEN DOĞUŞ PARTİSİ BAŞKAN YARDIMCISI 🌄
Vatandaş
Ben Teşekkür ederim başkanım 🌹 seninle tanıştığım için mutluyum, yolun açık olsun inşaAllah. Biz her zaman buradayız yanında. Seninde bayramın mübarek olsun 🙏🏼🌹

Juvanescence*

SİYAH SANCAK 🏴 BOZKURT HAREKAT 🐺
Vatandaş
Yolun açık olsun Volkan Başkan 🌷