Aynı Ip Bildirimi (1 Kişi İçeride)

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Başkan Online oyununu birden fazla hesap ile oynamak yasak.
Bu sistemin tespiti önceki oyun sürümümüzde mümkün değil iken artık IP adresleri kayıt edilerek, multi üyelik kontrolü sağlanıyor.

Multi üyelik dışında aynı evden ya da iş yerinden bağlanma durumu olabiliyor.
Bu tarz aynı evden, aynı modemden bağlandığınız kullanıcıların bildirimini buradan yapabilirsiniz.

*Banlandıktan sonra yapılan bildirimler geçerli değildir.

Örnek Talep:
xxx isimli kullanıcı abimdir/veya/iş arkadaşımdır.
Aynı cihazdan bağlanmaktayız

Son düzenleme:

vicearnold

Vatandaş
Vatandaş
vicearnold adlı hesabımı kaybettiğim için anguldurva adlı yeni hesap açmıştım. Şimdi eski hesabımın şifresini sıfırladım geri aldım isterseniz anguldurvayı kapatabilirsiniz veya istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz

yasinuymazz

Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı
Vatandaş
Adminciğim ben yazın bildirmiştim kardeşimde bu oyunu oynuyor neden sürekli banlanıyorum bu iş canımı sıkmaya başladı ama ilgilenirseniz sevinirim

baskanonline

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Cumhurbaşkanı
Adminciğim ben yazın bildirmiştim kardeşimde bu oyunu oynuyor neden sürekli banlanıyorum bu iş canımı sıkmaya başladı ama ilgilenirseniz sevinirim
Hocam düzgün bir bildirim mesajınız yok ki.
Aynı ip algılandıgında buraya bakıyoruz, daha önceki mesajlar sohbet gibi oldugu için silinmiş. İki kullanıcının da adını yazın lütfen.
Banınız kaldırıldı, karışıklık için kusura bakmayın.

yasinuymazz

Vatandaş
Hocam düzgün bir bildirim mesajınız yok ki.
Aynı ip algılandıgında buraya bakıyoruz, daha önceki mesajlar sohbet gibi oldugu için silinmiş. İki kullanıcının da adını yazın lütfen.
Banınız kaldırıldı, karışıklık için kusura bakmayın.
Np ben yasinuymaz hesabı kardeşiminkise besim tibuk yazın söylemiştim bem ama neyse bir daha olmasın

gdnz999

Heyo
Vatandaş
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Başkan Online oyununu birden fazla hesap ile oynamak yasak.
Bu sistemin tespiti önceki oyun sürümümüzde mümkün değil iken artık IP adresleri kayıt edilerek, multi üyelik kontrolü sağlanıyor.

Multi üyelik dışında aynı evden ya da iş yerinden bağlanma durumu olabiliyor.
Bu tarz aynı evden, aynı modemden bağlandığınız kullanıcıların bildirimini buradan yapabilirsiniz.

*Banlandıktan sonra yapılan bildirimler geçerli değildir.
KaanV01 ve watan adli kullanicilar arkadasimdir arada ayni internet agi veya ayni karti kullanabiliyoruz (kredi karti)
Bugun aldigim vip2 kaan ile ortak kart dir

yasinuymazz

Vatandaş
Selam admin geçende bildirdim siz zevki alıyosunuz cidden insanları sinirlendirmek için besim tibuk hesabı benim kardeşimin hesabı diye arz etmiştim size bildirdimde niye ban yedim acaba yine