AYNI IP ADRESİNDEN BİRDEN FAZLA KULLANICI GİRİŞ BİLDİRİMLERİ HK. (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
LÜTFEN KONUYU TAMAMEN OKUYUNUZ!! BİLDİRİM DENİLEN ŞEY BURAYA YAZMAK DEĞİL.

Değerli Başkan Online oyuncuları,
Amacımız temiz bir oyun yaratmak ve herkesin hakkı ile bir yerlere gelmesi.
Oyunumuz her kitleye hitap ettiği için; kardeşi ile oynayan ve hatta eşi ile oynayan arkadaşlar oluyor.
Ancak bu durum artık suistimal ediliyor ve inanın biz de bu durumdan çok rahatsısız.

20.02.2022 tarihi itibariyle;
-Aynı ip üzerinden giriş yapan kullanıcılar (selfie ile onay yapanlar haricinde) sorgusuz sualsiz banlanacaktır.
-Bazı arkadaşlar akrabam ile oynuyorum vb. diyor.
Bunu anlıyoruz ancak; çağımızda her telefonda internet bulunuyor ve oyunumuz internet paketini sömüren bir oyun değil.
Akrabalarınız ziyarete geldiğinde mobil veri ile oyunu oynamaya devam edebilir.

Selfie Onay Nasıl Yapılır?
-Kardeş ya da Eş olan kullanıcılar; bir boş kağıdı İsim, Soy isim, Tarih, Oyun Kullanıcı Adları ve "Multi hesap kullanmadığımızı beyan ederiz." şeklinde doldurmalı.
-Daha sonra bu doldurduğu metin ile beraber ilgili oyuncuların listesini; [email protected] atmalıdır. (Attığınız resimde doldurulan kağıt ile beraber yüzünüz gözükmesi gerekir)

Selfie Onay Yapmak İstemiyorum? Güvenlik konusunda endişelerim var.
-İlgili onay resmini yalnızca bize attığınız takdirde; resminizin hiçbir yerde yayınlanmayacağının garantisini veriyoruz.
-İlgili resim siz attığınızda onay yapıldıktan sonra silinecektir.
-Tüm bunlara rağmen onay yapmak istemiyorsanız; seçtiğiniz bir hesap aktif kalacak şekilde diğerleri banlanacaktır.

Herkese İyi oyunlar dileriz.

Son düzenleme:

mamii

Üye
Vatandaş
Merhaba başkanım, iş yerinde aynı İnternet ağına bağlandığım bir arkadaşım oyuna bugün kayıt oldu. Bende görünce denemek istediğini söyledi. Aynı ip görünürse bir hata olmaması için size bildirmek istiyorum.
Kullanıcı adım : mamiii
Arkadaşımın kullanıcı adı: ismail25

EcemKaracuha

Yeni Üye
Vatandaş
Merhaba, biz ailenin 3 üyesi aynı ip ‘den farklı hesaplarla oyunu oynamaktayız.Bildirmem gerektiğini öğrendim.
Kullanıcı ismim: EcemKaracuha
Diğer kullanıcılar:kartalice1903
Karakartal1903

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Merhaba, biz ailenin 3 üyesi aynı ip ‘den farklı hesaplarla oyunu oynamaktayız.Bildirmem gerektiğini öğrendim.
Kullanıcı ismim: EcemKaracuha
Diğer kullanıcılar:kartalice1903
Karakartal1903
Merhaba başkanım, iş yerinde aynı İnternet ağına bağlandığım bir arkadaşım oyuna bugün kayıt oldu. Bende görünce denemek istediğini söyledi. Aynı ip görünürse bir hata olmaması için size bildirmek istiyorum.
Kullanıcı adım : mamiii
Arkadaşımın kullanıcı adı: ismail25
Ya arkadaşlar sizden rica ediyoruz. Şu konuyu tam olarak okur musunuz?
Bildirim böyle bir şey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...