Asil Gelecek İçin Asil Türk! (2 Kişi İçeride)

RE0N

ASİL TÜRK PARTİSİ | PARTİ SÖZCÜSÜ
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları, Diriliş İttifakı Mensupları ve Partim Asil Türk Partisi Üyeleri;
1 Ay gibi kısa bir sürede büyük işler başardık. Bu süreçte kimseye saygımızı bozmadık ve kimsenin ateşine maşa olmadık. Asil Türk Partisi olarak, her zaman doğruluğu, adaleti ve milletimizin değerlerini savunduk. Rüzgarın yönü nereye esiyorsa o tarafa geçmedik.

Bu süreçte bize destek veren başta Diriliş İttifakı üyeleri ve diğer herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizinle birlikte daha güçlü ve daha kararlı bir şekilde, oyunun her alanında etkili olacağımızdan eminim. Bu yolculukta birlikte olmak bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağıdır.

Asil Türk Partisi olarak, partimiz kurulmadan önce de kurulduktan sonra da dik durduk ve durmaya da devam edeceğiz. Herkesin bundan sonraki süreçte bize destek olacağından ve yine birlikte olacağımızdan hiç şüphemiz yok. Eğer siz de benim makam takıntım yok makam olmasa da olur bir duruşum olsun hem oyun oynayıp hem dostluk ağırlıklı muhabbet ağırlıklı bir ortamım olsun diyorsanız sizleri de aramıza bekleriz. Makam konusunda da hak eden kimsenin hakkını yemedik hep bana hep bana da demedik demeyeceğiz. Tekrar hepinize teşekkür ederiz.
ASİL TÜRKLER GELİYOR!!
Saygılarımla.
RE0N
ASİL TÜRK PARTİ SÖZCÜSÜ

RE0N

ASİL TÜRK PARTİSİ | PARTİ SÖZCÜSÜ
Vatandaş
Bundan sonra nasıl bir yol haritası çizmeyi düşünüyorsunuz?
Haritamız en başından belliydi kıymetli başkanım. Partimiz mensuplarının en güzel şekilde vakit geçirmesini onların derdiyle dertlenmeyi çözüm üretmeyi hep 1. planda tuttuk oyun 2. plandaydı. Eğer haritamızı oyun için sorduysanız o da belliydi en yeni oyuncudan en eski oyuncuya kadar herkesin oyuna tutunmasını sağlamak ve kendi ayakları üzerinde durarak biz de dahil kimseye muhtaç olmamasını minnet etmemesini sağlamak belki zaman alacak bir şey ama bizim de acelemiz yok. Sivrilen ve mücadele eden hiçbir başkanımızın hakkını yemedik elimizden gelen neyse onu uyguluyoruz. Eğer harita olarak stratejimizi soruyorsanız alenen burada size stratejimiz budur diye söyleyemeyiz teşekkür ederim güzel yorumunuz için 🌹