Aralık Ayı Seçimleri Ödülleri / Hakkında Duyurular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Merhaba arkadaşlar Aralık Ayı 10. ayımız olduğundan dolayı ödülleri arttırıyoruz.

Aralık ayı ödülleri;
-Başkana 10.000 BC + 50 Milyon Oyun Parası
-Başkanın seçtiği 3 kişiye ayrı ayrı; 1000 BC + 10 Milyon Oyun Parası (Başkan adayı seçimlerin başladığı gün 3 kişiyi belirleyip admine özel mesaj olarak atması gerekmektedir, belirlenen 3 kişi gizli ya da açık şekilde ilan edilebilir)
-Başkana forumda Onursal Başkan rengi verilmesi (Her 10 seçimde bir kazanan kişiye bu rütbe verilecektir)

-Belediye Başkanına Tek Sefer 10 Milyon Oyun Parası
-Belediye Başkanına Tek Sefer 1500 BC
-Belediye Başkanının Bulunduğu Şehir Vergisi x 10
-En Çok Belediye Başkanı Çıkaran Partiye; Çıkardığı Belediye Başkanı Başı 100 BC + 1 milyon oyun parası. (Parti liderine ya da parti liderinin seçtiği kişilere atılacaktır)

-Genel Sıralamada ilk 10'a girenlere;
1. 1000 BC + 10 Milyon Oyun parası
2. 950 BC + 9.5 Milyon Oyun Parası
3. 900 BC + 9 Milyon Oyun Parası
4. 850 BC + 8.5 Milyon Oyun Parası
5. 800 BC + 8 Milyon Oyun Parası
6. 750 BC + 7.5 Milyon Oyun parası
7. 700 BC + 7 Milyon Oyun Parası
8. 650 BC + 6.5 Milyon Oyun Parası
9. 600 BC + 6 Milyon Oyun Parası
10. 550 BC + 5.5 Milyon Oyun Parası

-Vergi Puanında ilk 10'a girenler.
1. 1500 BC + 10 Milyon Oyun parası
2. 1500 BC + 9.5 Milyon Oyun Parası
3. 1250 BC + 9 Milyon Oyun Parası
4. 1250 BC + 8.5 Milyon Oyun Parası
5. 1200 BC + 8 Milyon Oyun Parası
6. 1200 BC + 7.5 Milyon Oyun parası
7. 1100 BC + 7 Milyon Oyun Parası
8. 1100 BC + 6.5 Milyon Oyun Parası
9. 1000 BC + 6 Milyon Oyun Parası
10. 1000 BC + 5.5 Milyon Oyun Parası

Seçim Nasıl Olacak?
Seçim İki turdan oluşacak.
27 Aralık 00.00'da ilk tur başlayacak, 28 Aralık 23.59'da bitecek.
29 Aralık 00.15'de ikinci tur başlayacak, 30 Aralık 23.59'da bitecek.

Ayrıca şehir başkanları da 30 Aralık 23.59'da belirli olacak.
*31 Aralık olmadan seçim tamamlanacaktır.

*SONRAKİ SEÇİMLERDE ÖDÜLLER BU ŞEKİLDE OLMAYACAKTIR.
Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar.

Son düzenleme:

LuciFeriaNx

Kilis Belediye Başkanı
Vatandaş
Daha önce bir başka konuda düşüncelerimi dile getirmiştim. Vergi sıralamasına giren oyuncuların oyunda daha çok vakit geçirdikleri ve daha çok emek vermeleri sebebiyle alacakları ödüllerin genel sıralamaya girenlerle eşit olmaması gerektiğini. Yine vergi sıralamasında 1.sırada yer alan oyuncu ile 10.sırada yer alan oyuncunun da aynı miktarda ödül alacak olmasının adil olmadığını dile getirmiştim.

Aralık ayına özel bu ödüller önceki sisteme göre çok daha iyi olmakla beraber açıklamanızda belirttiğiniz üzere sonraki seçimlerdeki ödülleri bu şekilde olmayacağını anlıyorum. Bence yine ufak değişikliklerle (İlk 10'daki her oyuncunun sıralamasına göre değişen miktarlarda ödül alması) ödül sisteminin bu şekilde kalması ve ilerleyen süreçte devam etmesi çok daha adil ve hakkaniyetli olacaktır.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Daha önce bir başka konuda düşüncelerimi dile getirmiştim. Vergi sıralamasına giren oyuncuların oyunda daha çok vakit geçirdikleri ve daha çok emek vermeleri sebebiyle alacakları ödüllerin genel sıralamaya girenlerle eşit olmaması gerektiğini. Yine vergi sıralamasında 1.sırada yer alan oyuncu ile 10.sırada yer alan oyuncunun da aynı miktarda ödül alacak olmasının adil olmadığını dile getirmiştim.

Aralık ayına özel bu ödüller önceki sisteme göre çok daha iyi olmakla beraber açıklamanızda belirttiğiniz üzere sonraki seçimlerdeki ödülleri bu şekilde olmayacağını anlıyorum. Bence yine ufak değişikliklerle (İlk 10'daki her oyuncunun sıralamasına göre değişen miktarlarda ödül alması) ödül sisteminin bu şekilde kalması ve ilerleyen süreçte devam etmesi çok daha adil ve hakkaniyetli olacaktır.
Ufak değişmeler yapılabilir, yorumunuz için teşekkürler.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
"-Belediye Başkanına Tek Sefer 10 Milyon Oyun Parası
-Belediye Başkanına Tek Sefer 1500 BC
-Belediye Başkanının Bulunduğu Şehir Vergisi x 10"
Ödülleri gönderildi.

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
-Başkanın seçtiği 3 kişiye ayrı ayrı; 1000 BC + 10 Milyon Oyun Parası (Başkan adayı seçimlerin başladığı gün 3 kişiyi belirleyip admine özel mesaj olarak atması gerekmektedir, belirlenen 3 kişi gizli ya da açık şekilde ilan edilebilir)
@LAZOĞLU
Seko2 tahirhan Ve. Parababasii kullanıcılrını seçti ve onlara hediyeler gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...