Anka İttifakı Oyun Başkanı Adayı (2 Kişi İçeride)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmett EROL

Tecrübeli Üye
45. Dönem Oyun Başkanı
Sevgili BaşkanOnline Oyuncuları,

Bugün sizlere büyük bir heyecan ve kararlılıkla sesleniyorum. Ben, Ahmett EROL 45. Dönem Oyun başkanlığına adaylığımı koyuyorum. Bu kararımı alırken, oyun topluluğumuzun daha iyi bir yer haline gelmesi için taşıdığım sorumluluğun bilincindeyim.

Bu sorumluluğu almama vesile olan Başta Anka İttifakımızın her bir partisine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. İttifak paydaşlarından biri olan Partim Adalet Ve Direniş Partisi Yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum.

Özel Teşekkürüm ; Her zaman birlikte yol yürüdüğümüz @E.A. , @FurkanB. , @E M İ R H A N , @CNMERTTs

Sürekli sinir krizine soktuğum ama hiç bi zaman ayrılmadığımız ve destekleri çok olan @BurakAtak

Bu zamana kadar beni yalnız bırakmayan ve hep yanımda duran @Kafirya

Hepinize teşekkürleri borç bilirim iyi varsınız 🌹

Başkan seçilmem halinde, sizlere adaletli ve şeffaf bir başkanlık yapacağımı taahhüt ediyorum.
İşte başkan olarak gerçekleştirmeyi hedeflediğim bazı temel ilkeler ve projeler:

1. Adaletli Yönetim
Her oyuncunun eşit haklara sahip olduğu, adil ve tarafsız bir yönetim anlayışını benimsiyorum. Haksızlıkların önüne geçmek, oyunun kurallarını ihlal edenlere karşı gerekli önlemleri almak benim için bir öncelik olacaktır.

2. Oyuncu Geri Bildirimleri
Oyunun gelişimi ve iyileştirilmesi için oyuncuların geri bildirimleri çok değerlidir. Düzenli anketler ve forumlar aracılığıyla sizlerin düşüncelerini dinleyerek, oyunun daha keyifli ve rekabetçi bir hale gelmesi için çalışacağım.

3. Hile ve Haksızlıkla Mücadele
Hile kullanımının ve haksız avantajların önüne geçmek için etkin bir mücadele yürüteceğim. Hile tespiti ve önleme sistemlerini güçlendirerek, herkesin eşit şartlarda mücadele etmesini sağlayacağım.

Sizlerin desteğiyle, BaşkanOnline topluluğunu daha güçlü, daha adil ve daha eğlenceli bir yer haline getirebiliriz. Oyunu hep birlikte, bir topluluk olarak daha iyiye taşıyabileceğimize inanıyorum. Bu yolda bana güvenmenizi ve destek olmanızı rica ediyorum.

Bu vesileyle önceki Dönem Oyun Başkanımız Batuga hanı adil yönetimi ve çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Oyun Başkanı olduğum takdirde ondan aldığım bayrağı daha ileriye taşıyacak ve daha iyisini yapmaya çalışacağım.

Birlikte başaracağız 🌹

Saygılarımla,
45. Dönem Oyun Başkanı Adayı Ahmett EROL

#SenBenYokBizVar
#VarOlsunAnkaİttifakı

1000143235.jpg

agitbaşkan

ÖZGÜRLÜK VE İRADE PARTİSİ KURUCU BAŞKANI
Vatandaş
Dedi kendi partisini kurucularından birine değil de partisini zevkine parti kapatan birine devreden kişi. 😃

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...