Adalet Bakanlığı Teşekkür Metni (2 Kişi İçeride)

MuratKan

Ayyıldız Hareket Partisi Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Saygıdeğer Başkan Online Ailesi ,

8. Dönem Milletvekili seçimlerinde dostluk ittifakı olarak milletvekilliği çoğunluğunu alma başarısını gösterdik .
Öncelikle bu başarı için ittifakımızın bütün üyelerini tebrik eder , başarılarımızın devamını dilerim.

Şahsımın herzaman yanında olan baştan beri beni destekleyen hatrı bende büyük olan Beşir07 başkanımında isteğiyle partimiz beni Adalet Bakanı adaylığı için uygun gördü ve girdiğimiz yarıştan çok şükür galip çıktık.

Güzel bir seçim rekabeti yaşatan ByKutsal başkanımıda tebrik ederim.

Bana desteklerini esirgemeyen ;
Partimizin Başkanı Beşir07'ye ,
Can dostum Yalçın Kaya'ya,
Değerli yaknacar başkanıma,
Çok sevdiğim Eren Avcı'ya,
Kadim dostum Mustafa Denli'ye,
Meclis Başkanım Goncaa'ya,
Yeniden Doğuş Partisi'ne,
Oyun başkanımız Burak Duman'a,
Bozkurt Harekat Partisi'ne,
Değerli dostum Juvanes'e,
Siyah Sancak Partisi'ne,
İstiklal ve Vefa Partilerine ,
Ekonomi Bakanımız Kubilay Aydoğan'a,
Mia Mete'ye,
Düşmanım yappız'a🙂,
Cengiz Barin36'ya ,
Dolunay Partisi'ne ve oy veren vermeyen bütün vekillerimize , unuttuğum dostlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Umarım herkesin yararına işler yaparak oyuna ufakta olsa katkımız olur .IMG_20220712_230307_805.jpg

bykutsal

EFELER PARTİSİ 🐅
Vatandaş
Bu güzel ve tatlı rekabet içinde ben teşekkür ederim hakkettinki kazandın görevinide en güzel şekilde yerine getirireceğinden kimsenin şüphesi yok. Yeni görevin hayırlı uğurlu olsun , Allah utandırmasın başkanım 🌹

MuratKan

Ayyıldız Hareket Partisi Başkan Yardımcısı
Vatandaş
Bu güzel ve tatlı rekabet içinde ben teşekkür ederim hakkettinki kazandın görevinide en güzel şekilde yerine getirireceğinden kimsenin şüphesi yok. Yeni görevin hayırlı uğurlu olsun , Allah utandırmasın başkanım 🌹
Allah razı olsun başkanım . Yolunuz herdaim açık olsun 🌹