Adalet Bakanından Ültimatom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AhmetGn

Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online oyuncuları bir süredir meydanda olan ve çoğu kez oyuncular tarafından uyarılmasına rağmen hala devam eden bir kişiye istinaden bu duyuruyu paylaşıyorum.

Her ne olursa olsun bir kadının tehdit ve zan altında bırakılması “Profilinizi elinizden alırım, bak istersem yaparım, daha öncede *** kişilere yaptım!” cümlelerine yine ek olarak yine bir kadın oyuncumuzun *evliyim* ibrazına rağmen rahatsızlık verip hesabını tatil moduna aldırması, üstüne 1 kadın oyuncumuzu 3. mecralardan “iyi yapıyorsun cevap vermemekle bende yapacaklarımı biliyorum!” demesi ve bu yaptıklarının normal olduğunu düşünerek yine 1 kadın oyuncumuza “sesini duymak istiyorum, hiç olmazsa sesini duyayım.” gibi söylemlerde bulunmuş kadın oyuncumuz rahatsızlığını dile getirse bile ısrarlarına devam etmiştir. Qurbanzade Sabir isimli oyuncu toplamda 4 kadın oyuncumuzu tehdit, zan ve istemediği durumlara zorla sokmaya çalışmasıyla üstüne bunlara devam etmesi etik bir durum değildir.

Oyuncu topluluğunun büyük bir kesimini rahatsız eden ve kadın oyuncularımıza büyük bir tehdit oluşturan bu durum Adalet Bakanına verilen yetkiye dayanarak:

“Adalet Bakanı, haksız olarak gördüğü oyun içi cezaların yeniden değerlendirilmesi/Oyun içi huzuru bozan oyuncuları “İstenmeyen Oyuncu” ilan edilmesi için Oyun Yönetimine somut gerçekler ile baskı yapabilir, bu konuda ültimatom verebilir.”

Konuyla ilgili deliller yönetime iletilmiş olup bu oyuncunun İstenmeyen Oyuncu ilan edilmesini gerekenin yapılmasını yönetime iletiyorum.

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş-2
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Adalet Mülkün Temelidir
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Kendisinin hemşerim olmasina bakmayarak yaptiklari ayiptir ve şiddetle kinayiyoruz ve bu konuda kimliğinden asili olmayarak her bir şahsin ve ferdin cezalanmasi için Adalet bakanimizi destekliyorum

mirfewiron

27. Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
Bozkurt Harekat Partisi olarak, kadın oyunculara yönelik herhangi bir kötü davranışın kabul edilemez olduğunu vurgulamak isteriz. Cinsiyete dayalı ayrımcılığın ve kötü muamelenin her türlüsüne karşı olduğumuzun altını çizmek isteriz. Bu bağlamda, Adalet Bakanı'nın konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamaları tam anlamıyla destekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...