9. Dönem Kasım Seçimleri 2. Tur Tamamlandı! Yeni Başkan: mrzektun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volkan8396

İSTİKLAL Partisi PARTİ SAYMANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Zeki Kardeşim Hayırlı Olsun Seçim öncesi Demiştim Kazanacaksın ve Kazandım Sonuç Değişmedi 4/4, Yaparak Yine İktidar Parti Olmaya Devam Ediyoruz Hakettiğin Seçimi Kazandın. Verdiğin Emeğin Karşılığını Aldın Tebrikler

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

Ozi83

Emektar Lokali / Eski GDP Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş
Öncelikle katılan herkesi tebrik ederim.Fatih ve bütün Kuzgun ailesi olarak çıktığımız yolda henüz 1 ayımız olmasına rağmen olağanüstü bi başarı kazanarak buralara kadar geldik.Bu başarı da emeği geçen arkadaşlarımı,dostlarımı,yönetim ekibini ve üyelerimizi tebrik ediyorum.Bu sadece bir başlangıştı ve çok daha iyi yerlere gelecektir.
Bize oy veren vermeyen herkese teşekkürler.
Artı olarak Hakikat Partisine,yönetimine ve Aykan ile Zülfi'ye de bize 2. turda destek oldukları için teşekkür ederim.
Son olarak da şunu belirtmeden geçemeyeceğim ; Kuruluşumuzdan beri 1 aylık süreçte ve bütün seçim kampanyası boyunca durmaksızın çalışan ve canını dişine takıp didinen arkadaşlarım @W for vendetta @Atakan0 @antonfrischer Ali Atakan Okan'a,şehirlerin de başkan olan üyelerimize ve VERGİ sıralamasına 'kelimenin tam anlamıyla bir kuzgun gibi çöken' her üyemize özellikle teşekkür ederim.
İyi forumlar

Atakan0

Kuzgun Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş
Öncelikle katılan herkesi tebrik ederim.Fatih ve bütün Kuzgun ailesi olarak çıktığımız yolda henüz 1 ayımız olmasına rağmen olağanüstü bi başarı kazanarak buralara kadar geldik.Bu başarı da emeği geçen arkadaşlarımı,dostlarımı,yönetim ekibini ve üyelerimizi tebrik ediyorum.Bu sadece bir başlangıştı ve çok daha iyi yerlere gelecektir.
Bize oy veren vermeyen herkese teşekkürler.
Artı olarak Hakikat Partisine,yönetimine ve Aykan ile Zülfi'ye de bize 2. turda destek oldukları için teşekkür ederim.
Son olarak da şunu belirtmeden geçemeyeceğim ; Kuruluşumuzdan beri 1 aylık süreçte ve bütün seçim kampanyası boyunca durmaksızın çalışan ve canını dişine takıp didinen arkadaşlarım @W for vendetta @Atakan0 @antonfrischer Ali Atakan Okan'a,şehirlerin de başkan olan üyelerimize ve VERGİ sıralamasına 'kelimenin tam anlamıyla bir kuzgun gibi çöken' her üyemize özellikle teşekkür ederim.
İyi forumlar

Kısa bir özette ben geçmem gerekirse, 10. Dönem vergi sıralamasınada kuzgun gibi çökeceğiz. Bizimle beraber emek verecek tüm dostları KUZGUN partisine bekliyorum. İyi oyunlar iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...