500 Milyonluk Çekiliş Volkan YILMAZ’dan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanV01

Osmaniye Belediye Başkanı
Vatandaş
Çok kıymetli Başkan Online oyuncuları;
Söz verdiğimiz gibi seçimden sonra dev bir çekiliş yapacağız demiştik. Partimizin başkan vekili Volkan YILMAZ ile beraber partimizin adına dev bir çekiliş yapacaktık. Düşündüğümüz çekiliş miktarı tam tamına 2.000.000.000 oyun parası çekilişiydi ama galiba yanlış anlaşıldık :)

O yüzden yeni gelen çekiliş kurallarına göre yapıyoruz çekilişimizi. Çekilişi düzenleyen başkan vekilimiz Volkan YILMAZ’dır
Çekiliş miktarımız 500.000.000 oyun parasıdır.
3 kişiye ortalama 166.000.000 olmak üzere dağıtılacaktır.
Bu arada partimizden olan mamii kardeşimizin 500.000.000’luk çekilişi ile beraber Ülkücü Hareket Partisi olarak 1 milyarlık çekiliş yapmış oluyoruz. Çekilişlerimizin devamı gelecektir. Söz verdiğimiz gibi birlikte kazanacağız dedik ve birlikte kazanmaya başlıyoruz.

13. Dönem Oyun Başkanı olarak çekilişe herkesin katılmasını rica ediyorum. Çekiliş süremiz 1 haftadır.
Katılmak için koşullarımız ;
Kullanıcı adınızı yazarak “katılıyorum” yazmanızdır.

Örnek ;
Kullanıcım adım : xxxxx
Katılıyorum.

-Çekilişi düzenleyen Ülkücü Hareket Partisi Başkan Vekili Volkan YILMAZ başkandır. Aklınızda soru işareti kalmasın çekiliş biz değil adminler tarafından yapılacaktır. O yüzden herhangi bir haksızlık durumu olmayacaktır.

Sevgi ve Saygılarımla…
-Onur YILDIRIM
13. Dönem Oyun Başkanı ve Ülkücü Hareket Partisi Genel Başkanı
Kullanıcı adim=KaanV01
Katılıyorum

yildirimmonur

Ülkücü Hareket Partisi Kurucusu ve Onursal Başkanı
13. Dönem Oyun Başkanı
Çekilişimiz devam ediyor. Herkes katılabilir

Yakup78

Yeni Üye
Vatandaş
Çok kıymetli Başkan Online oyuncuları;
Söz verdiğimiz gibi seçimden sonra dev bir çekiliş yapacağız demiştik. Partimizin başkan vekili Volkan YILMAZ ile beraber partimizin adına dev bir çekiliş yapacaktık. Düşündüğümüz çekiliş miktarı tam tamına 2.000.000.000 oyun parası çekilişiydi ama galiba yanlış anlaşıldık :)

O yüzden yeni gelen çekiliş kurallarına göre yapıyoruz çekilişimizi. Çekilişi düzenleyen başkan vekilimiz Volkan YILMAZ’dır
Çekiliş miktarımız 500.000.000 oyun parasıdır.
3 kişiye ortalama 166.000.000 olmak üzere dağıtılacaktır.
Bu arada partimizden olan mamii kardeşimizin 500.000.000’luk çekilişi ile beraber Ülkücü Hareket Partisi olarak 1 milyarlık çekiliş yapmış oluyoruz. Çekilişlerimizin devamı gelecektir. Söz verdiğimiz gibi birlikte kazanacağız dedik ve birlikte kazanmaya başlıyoruz.

13. Dönem Oyun Başkanı olarak çekilişe herkesin katılmasını rica ediyorum. Çekiliş süremiz 1 haftadır.
Katılmak için koşullarımız ;
Kullanıcı adınızı yazarak “katılıyorum” yazmanızdır.

Örnek ;
Kullanıcım adım : xxxxx
Katılıyorum.

-Çekilişi düzenleyen Ülkücü Hareket Partisi Başkan Vekili Volkan YILMAZ başkandır. Aklınızda soru işareti kalmasın çekiliş biz değil adminler tarafından yapılacaktır. O yüzden herhangi bir haksızlık durumu olmayacaktır.

SON KATILIM 8 KASIM PAZARTESİ 23.59
Ödüller 9 Kasım’da gönderilecektir.

Sevgi ve Saygılarımla…
-Onur YILDIRIM
13. Dönem Oyun Başkanı ve Ülkücü Hareket Partisi Genel Başkanı
Katılıyorum
Kullanıcı adı. yakup78

Volkan.07

Ziyaretçi
Çekiliş Devam Ediyor
Son Katılım Tarihi 8 Kasım Pazartesi 23:59

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...