­čŹĺ (3 Ki┼či ─░├žeride)

EcemKaracuha

21.D├Ânem Oyun Ba┼čkan─▒
Vatanda┼č
Herkese Merhaba,

Oyuna ba┼člad─▒─č─▒m zamanlarda partimin y├Ânetiminde olan bir isim i├žin bir ka├ž c├╝mlem olacak ┼čimdiden sizi rahats─▒z etti─čim i├žin ├Âz├╝r dilerim.

Furkan Yezidin. (K─░RAZDALI)

├ľncelikle parti i├ži huzursuzluk, d─▒┼č g├Âr├╝┼čmelerde insanlarla tart─▒┼čma yaratmas─▒, kendi ba┼č─▒na buyruk davran─▒┼člar─▒ ve arkadan i┼č ├ževirmesi nedeniyle partimizden ihra├ž edilmi┼čtir.
Bu zamana kadar bizim kendisiyle alakal─▒ ne ya┼čan─▒rsa ya┼čans─▒n hi├ž bir d├╝┼čmanl─▒─č─▒m─▒z olmam─▒┼čt─▒r. Fakat kar┼č─▒ taraf ayn─▒ d├╝┼č├╝nmedi─či gibi birde farkl─▒ isimle partimize s─▒zd─▒. Ve bunu bizim anlamayaca─č─▒m─▒z─▒ sand─▒. Bir kad─▒n olarak partiye girdi ve parti i├ži y├Ânetim kadrosunda olan bir iki erkek ve ben dahil yak─▒nl─▒k kurmaya ├žal─▒┼čt─▒. Gereken t├╝m yard─▒m─▒ yapt─▒k ve Furkan Yezidinin bizi Berkan DÔÇÖye kar┼č─▒ doldurup k├Ât├╝ledi─čini bildi─čim i├žin Berkan hakk─▒nda bir ┼čeyler s├Âyledim. Bunlar tamamen onu oyuna getirmek i├žindi. Berkan ile ilgili en ufak ┼č├╝phemiz yok kendisi bizim i├žin ├žok de─čerlidir. Buradan de─čil parti i├žin sohbetinden if┼ča edecektim fakat buraya k─▒smetmi┼č :)
Bir daha kendini ├žok zeki zannederken kar┼č─▒ndakinin zekas─▒n─▒ hafife alma. Senin ilk g├╝nden ne oldu─čunu biliyorduk.;)
Kad─▒nl─▒─č─▒n arkas─▒na s─▒─č─▒n─▒p takt─▒─č─▒n maskeden dolay─▒ seni k─▒n─▒yorum.
Herkes nas─▒l bir insan oldu─čunu g├Ârs├╝n diye buraya a├ž─▒klamak istedim.
Te┼čekk├╝r ederim.
─░yi oyunlar.

EcemKaracuha

21.D├Ânem Oyun Ba┼čkan─▒
Vatanda┼č
Yaz─▒k bide yetmezmi┼č gibi Berkan D ssleri at─▒yor Furkan niye en ba┼čtan beri atm─▒yorsun k├Ât├╝ledi─čini at bari bu kadar y├╝zs├╝zl├╝k olmaz ya bi delikanl─▒ insan bu kadar d├╝┼čmez ayr─▒ca bana bile yazd─▒n iftira att─▒n be ­čśé
Berkan a bizi k├Ât├╝ledi─či i├žin Berkan ├╝zerinden y├╝r├╝d├╝m :)) delikanl─▒? :)) sana iftira atan utans─▒n utans─▒n­čśé

murselsarac

Genelkurmay Cumhurba┼čkan─▒ Ba┼čbakan─▒n─▒z─▒m
Vatanda┼č
Arkada┼č belkide hep kad─▒n olmak istemi┼čtir neden k├Ât├╝ d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz? Belki ameliyat olacak paras─▒ yoktur oda kendini b├Âyle kad─▒n gibi hissedip mutlu oluyordur. Belki oda m├╝kremin gibi olmak istemi┼čtir. Bence elimizi vicdan─▒m─▒za koyup ameliyat i├žin para toplay─▒p yard─▒m etmeliyiz.

EcemKaracuha

21.D├Ânem Oyun Ba┼čkan─▒
Vatanda┼č
Arkada┼č belkide hep kad─▒n olmak istemi┼čtir neden k├Ât├╝ d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz? Belki ameliyat olacak paras─▒ yoktur oda kendini b├Âyle kad─▒n gibi hissedip mutlu oluyordur. Belki oda m├╝kremin gibi olmak istemi┼čtir. Bence elimizi vicdan─▒m─▒za koyup ameliyat i├žin para toplay─▒p yard─▒m etmeliyiz.
Sizle ├Âzel g├Âr├╝┼čelim ba┼čkan─▒m

oguzhanulker

Y├╝kselen Gen├žlik Partisi Genel Ba┼čkan─▒
Vatanda┼č
Hahahahahahahahahaa ­čśé­čśé­čśé­čśé­čśé

oguzhanulker

Vatanda┼č
Herkese Merhaba,

Oyuna ba┼člad─▒─č─▒m zamanlarda partimin y├Ânetiminde olan bir isim i├žin bir ka├ž c├╝mlem olacak ┼čimdiden sizi rahats─▒z etti─čim i├žin ├Âz├╝r dilerim.

├ľncelikle parti i├ži huzursuzluk, d─▒┼č g├Âr├╝┼čmelerde insanlarla tart─▒┼čma yaratmas─▒, kendi ba┼č─▒na buyruk davran─▒┼člar─▒ ve arkadan i┼č ├ževirmesi nedeniyle partimizden ihra├ž edilmi┼čtir.
Bu zamana kadar bizim kendisiyle alakal─▒ ne ya┼čan─▒rsa ya┼čans─▒n hi├ž bir d├╝┼čmanl─▒─č─▒m─▒z olmam─▒┼čt─▒r. Fakat kar┼č─▒ taraf ayn─▒ d├╝┼č├╝nmedi─či gibi birde farkl─▒ isimle partimize s─▒zd─▒. Ve bunu bizim anlamayaca─č─▒m─▒z─▒ sand─▒. Bir kad─▒n olarak partiye girdi ve parti i├ži y├Ânetim kadrosunda olan bir iki erkek ve ben dahil yak─▒nl─▒k kurmaya ├žal─▒┼čt─▒. Gereken t├╝m yard─▒m─▒ yapt─▒k ve Furkan Yezidinin bizi Berkan DÔÇÖye kar┼č─▒ doldurup k├Ât├╝ledi─čini bildi─čim i├žin Berkan hakk─▒nda bir ┼čeyler s├Âyledim. Bunlar tamamen onu oyuna getirmek i├žindi. Berkan ile ilgili en ufak ┼č├╝phemiz yok kendisi bizim i├žin ├žok de─čerlidir. Buradan de─čil parti i├žin sohbetinden if┼ča edecektim fakat buraya k─▒smetmi┼č :)
Bir daha kendini ├žok zeki zannederken kar┼č─▒ndakinin zekas─▒n─▒ hafife alma. Senin ilk g├╝nden ne oldu─čunu biliyorduk.;)
Kad─▒nl─▒─č─▒n arkas─▒na s─▒─č─▒n─▒p takt─▒─č─▒n maskeden dolay─▒ seni k─▒n─▒yorum.
Te┼čekk├╝r ederim.
─░yi oyunlar.
Kendisini Zeki sanan fakat yar─▒m akl─▒yla bir┼čeyler yapmaya ├žal─▒┼čan insanlar hep k├╝├ž├╝k kalacaklar, onlarla birlikte yol y├╝r├╝yen insanlar da onlardan fark─▒ kalmayacak , sesini duydum diye ─░ddaa edenlerden ┼čahs─▒m olarak utan─▒yorum tiksiniyorum , b├Âyle ki┼čilerin arkas─▒nda duranlar zaten yanl─▒┼č insanlard─▒r , fitneye fesata asla izin vermeyiz b├Âyle tiplere de asla y├╝z vermeyiz ..

EcemKaracuha

21.D├Ânem Oyun Ba┼čkan─▒
Vatanda┼č
Genel ba┼čkan se├žildi─čim ay boyunca bize iyi g├Âr├╝nen, tatl─▒ tatl─▒ rekabet edip asla d├╝┼čman olmad─▒klar─▒n─▒ defalarca dile getiren insanlar kalk─▒p ┼ču an bize iftira atarak kirazdal─▒ adl─▒ ┼čahs─▒n sesini duyma yalan─▒n─▒ uyduruyor. Bu ┼čah─▒s demek ki sizle beraber hareket etmi┼č ki b├Âyle bi yalan s├Âyl├╝yorsunuz. Aram─▒za erkek olan birini kad─▒n olarak sokman─▒za ka├ž puan verelim? Cidden ucuz numaralar─▒n─▒za karn─▒m─▒z tok. Allah sizin gibi dostu da d├╝┼čman─▒ da ─▒slah etsin.

oguzhanulker

Vatanda┼č
Genel ba┼čkan se├žildi─čim ay boyunca bize iyi g├Âr├╝nen, tatl─▒ tatl─▒ rekabet edip asla d├╝┼čman olmad─▒klar─▒n─▒ defalarca dile getiren insanlar kalk─▒p ┼ču an bize iftira atarak kirazdal─▒ adl─▒ ┼čahs─▒n sesini duyma yalan─▒n─▒ uyduruyor. Bu ┼čah─▒s demek ki sizle beraber hareket etmi┼č ki b├Âyle bi yalan s├Âyl├╝yorsunuz. Aram─▒za erkek olan birini kad─▒n olarak sokman─▒za ka├ž puan verelim? Cidden ucuz numaralar─▒n─▒za karn─▒m─▒z tok. Allah sizin gibi dostu da d├╝┼čman─▒ da ─▒slah etsin.
Aminn ­čÖĆ

fatihgrck

Yeni ├ťye
Vatanda┼č
Herkese Merhaba,

Te┼čekk├╝r ederim.
─░yi oyunlar.
Herkesi kendi gibi saf sand─▒ herhalde Diyecek ├žok bi┼čey kalmam─▒┼č Ecem ba┼čkan─▒m gereken cevab─▒ vermi┼č zaten ­čśŐ

oguzhanulker

Vatanda┼č
Oyundaki hesab─▒n─▒ cinsiyet olarak kad─▒n yapm─▒┼č bu zaat, di─čer kad─▒n oyunlar─▒m─▒za tehdit ta┼č─▒yor , ├Âzelden rahats─▒z edip ki┼čisel veya ├Âzel konu┼čmalar yaparak onlar─▒ zor durumda b─▒rakabilir herkese bu konuda duyarl─▒ olmas─▒n─▒ ve t├╝m partideki bayan arkada┼člar─▒m─▒z─▒ uyarlamalar─▒n─▒ diliyorum ­čÖĆ

BATUHAN FIRLAR

Milli Hareket Part─▒s─▒- Parti S├Âzc├╝s├╝ ­čç╣­čçĚ­čÉ║
Vatanda┼č
Ecem ba┼čkan─▒m─▒n bu konuda sonuna kadar yan─▒nday─▒m ad─▒ ge├žen ┼čah─▒s i├žin gere─činin yap─▒lmas─▒ d├╝┼č├╝ncesindeyim.

EcemKaracuha

21.D├Ânem Oyun Ba┼čkan─▒
Vatanda┼č
Tan─▒┼čmam─▒z m─▒ gerekiyor Ecem ba┼čkan─▒m? Kamuya a├ž─▒k bir ┼čekilde payla┼č─▒m yapm─▒┼čs─▒n─▒z, bende ┼čahs─▒n yapt─▒─č─▒ ┼čeyden dolay─▒ ironik yorumumu katt─▒m.
Gerekiyorsa tan─▒┼č─▒r─▒z ­čśĆ her daim yorumlar─▒n─▒z─▒ bekleriz­čśĆ

Huseyn Hasanli

Cumhuriyyet├ži T├╝rkiye Parti ├ťyesi
Vatanda┼č
Herkese Merhaba,

Te┼čekk├╝r ederim.
─░yi oyunlar.
Furkan Yezidin tan─▒m─▒yorum ben. Ama bir erkek olarak kad─▒n ad─▒n─▒n arkas─▒na saklanmak s├Âz bulam─▒yorum. E─čer bir problemin varsa kendin oldu─čun gibi ├ž─▒kar hall edersin.

├ťst