20. Dönem Atılan taşlar (1 Kişi İçeride)

Eren Avcı

Yeniden Doğuş Partisi 🌄
20. Dönem Oyun Başkanı
▪️Bana verilmiş olan Taşlar bitmiştir ve 1 taşı bile kendime atmadım.
▪️En çok taş özgür başkana atıldı o da partimizden değildi milliyetçi Kuruluş partisindendi ve eğitim için kullanıldı.
▪️Seçildiğimin ilk haftasında parti genel başkanlarına yazıldı. Desteğe ihtiyacı olan ve yeni başlamış arkadaşların ismini verirseniz taş atacağımı ilettim. Tüm Başkanlar dönüş yaptı bazıları ihtiyacımız yok diyerek nazik şekilde redderken bazıları yeniden doğuşun 1 taşına bile ihtiyacımız yok demiştir. Arzu eden partilerede taş dağıtımı yapılmıştır.
▪️Hiçbir parti genel başkanına taş dağıtımı yapılmadı seçimden önce genel başkanlara taş atmicağımı onun yerine üyelerine destek vereceğimi ilettim.
Yazdıklarımın herhangi birine itiraz eden olursa aynı şekilde konuşmalar ve sslerde atılabilir. Benden önceki genel başkanlar ittifakta ki parti başkanlarına 700şer 200er daha öncesinde 1000er taş göndermiş olabilir ancak ben bunu uygulamadım ve üyeleri destekledim. Bugüne kadar hiçbir üyede yazdım ve bana destek atmadın diyemez. Taş isteyenlere taş, para isteyenlere para kendi dönemimde atılmıştır.
Bu yazılanlara ve görsellere rağmen hala Eren başkan kendi partisine ve ittifak Partisi Genel başkanlarına taş attı diyen oluyorsa cidden yazık.

InShot_20220622_195718468.jpg

Juvanescence*

🇹🇷 BOZKURT HAREKAT - DİSİPLİN KURULU BAŞKANI ⚖️
Vatandaş
Sn.Başkanım; hak senin hakkın, ister bir kişiye pay edersin ister bir çok kişiye pay edersin.
Altı üstü 3000 taş, lafı olacak bir miktar bile değil. İttifaklarınıza karşı manevi sözünüzü yerine getirdiyseniz, yeşil taştı oyun parasıydı çok dert edilecek şeyler değil. Boşverin, kim ne derse desin, içiniz rahatsa gerisi hikaye.

Eren Avcı

Yeniden Doğuş Partisi 🌄
20. Dönem Oyun Başkanı
Sn.Başkanım; hak senin hakkın, ister bir kişiye pay edersin ister bir çok kişiye pay edersin.
Altı üstü 3000 taş, lafı olacak bir miktar bile değil. İttifaklarınıza karşı manevi sözünüzü yerine getirdiyseniz, yeşil taştı oyun parasıydı çok dert edilecek şeyler değil. Boşverin, kim ne derse desin, içiniz rahatsa gerisi hikaye.
Başkanım sizler dert etmiyor olabilirsiniz ancak bu konuyu dert eden arkadaşlar var şeffaf bir şekilde açıklıyorum bundan sonraki genel başkanlarda aynı şeyi yapabilir belki bir yol göstermiş oluruz.
Tabikide taşları kullanma hakkı benimdir ancak iftiralara karşıda açıklamam gerekirdi. Ben zaten açıklayacağımı seçimi kazandığımda duyurmuştum. Yazın için teşekkür ediyorum başkanım.

Juvanescence*

🇹🇷 BOZKURT HAREKAT - DİSİPLİN KURULU BAŞKANI ⚖️
Vatandaş
Başkanım sizler dert etmiyor olabilirsiniz ancak bu konuyu dert eden arkadaşlar var şeffaf bir şekilde açıklıyorum bundan sonraki genel başkanlarda aynı şeyi yapabilir belki bir yol göstermiş oluruz.
Tabikide taşları kullanma hakkı benimdir ancak iftiralara karşıda açıklamam gerekirdi. Ben zaten açıklayacağımı seçimi kazandığımda duyurmuştum. Yazın için teşekkür ediyorum başkanım.

Şeffaflık olduğu sürece atılan çamur boşa gidecektir, yalnız şu gerçek unutulmamalıdır ki; boşa giden çamuru atan el kirlenmiştir.

Bozkurt Harekat olarak; bizim taş ile derdimiz yok, bizden yana içiniz rahat olsun. Dert edenlerde şeffafça açıklamanızdan sonra utançla rahatlamışlardır umarım.

Eren Avcı

Yeniden Doğuş Partisi 🌄
20. Dönem Oyun Başkanı
Şeffaflık olduğu sürece atılan çamur boşa gidecektir, yalnız şu gerçek unutulmamalıdır ki; boşa giden çamuru atan el kirlenmiştir.

Bozkurt Harekat olarak; bizim taş ile derdimiz yok, bizden yana içiniz rahat olsun. Dert edenlerde şeffafça açıklamanızdan sonra utançla rahatlamışlardır umarım.
Allah razı olsun teşekkür ediyorum keşke herkes senin gibi olabilse başkanım 🙏

MuratKan

Ayyıldız Hareket Partisi Başkan Yardımcısı
Vatandaş

Sen çok doğru bir adamsın seni tebrik ederim başkanım helal olsun 👏👏👏