2. CİHAZ BİLDİRİM FORMU (3 Kişi İçeride)

burakszbr

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: burakszbr
Gün içerisinde duruma göre tablet ya da telefondan giriş yapmaktayım.
Bu eylemin kötü bir niyet içermediğini, aksi durumda banlanacağımı bildiğimi beyan ederim.

EmokutaN

☀️ Yeniden Doğuş Partisi ☀️
Vatandaş
Kullanıcı Adım : EmOKUTAN
Her zamanki kulladığım telefonun bataryası artık oyundaki aktifliğime yetmiyor 😁
Şirket hattımı ara ara genelde akşam saatlerinde kullanmaya başlıyor olacağım…
Bu eylemin kötü bir niyet içermediğini, aksi durumda banlanacağımı bildiğimi beyan ederim.

erdemly

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: erdemly
2 telefon ile giriş yapmaktayım cunku eski telefonum sarji bitiyor yeni telle devam ediorum oynama.

humanist

Yeni Üye
Vatandaş
Daha önce İkinci cihaz icin izin almıştım ancak ikinci telimde oyunu güncelleyince tekrar giriş yaptıgımda BU HESAP İLE İLK GİRİŞ YAPTIGINIZ CİHAZDAN BAŞKA BİR CİHAZ İLE GİRİŞ YAPMAYA CALIŞIYORSUNUZ HATASI VERİYOR
oyun ismim Kench

Lotuss

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: Lotuss

Telefonum bozuk ve tamirdeyken kısa süreliğine oyuna başka bir cihazdan devam ettim, bu süre içerisinde 2. Cihazdan girmeme kuralı çıktı, telefonum tamir oldu ve şimdi kendi telefonumdan oyuna giremiyorum. Yalnızca bunun iznini istiyorum.

Bekir Çağlayan

ULUSAL BİRLİK PARTİSİ 5. DÖNEM KONYA MİLLETVEKİLİ
Vatandaş
İlk giriş yaptığım telefon şirket telefonu olduğu için 2. şahsıma ait telefon ile giriş yapmaktayım.
Kullanıcı adı : Bekir Çağlayan

ALİ DEĞİŞLİ

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ | PARTİ SÖZCÜSÜ
Vatandaş
Mevcut kulladığım cihazım arızalandı yeni telefonumla giriş yapmak için 2. Cihaz izini istiyorum.
Kullanıcı adı : alideğişli

Srgn06

Yeni Üye
Vatandaş
-12.04.2022 tarihi itibariyle BlueStacks, Simulatör gibi PC'den oyuna erişim sağlayabilecek tüm araçlar kesinlikle ve koşulsuz yasaklanmıştır.
-12.04.2022 tarihi itibariyle 2. cihaz ile girecek kişiler forum ve oyun duyurularında 2. CİHAZ İZİN FORMUNU doldurması gerekmektedir.
-12.04.2022 tarihi itibariyle izin olmadan başka bir cihaz ile giriş kesinlikle yasaklanmıştır.
2. Bir cihaz ile girişin tespit edilmesi durumunda hesap Yöneticilere iletişime geçin şeklinde bir uyarı yazısı ile banlanacaktır.
İlgili kişilerin iletişime geçip açıklama yapması gerekmektedir.
-Oyun 2. cihaz ile giriş yapanları tespit etmesi halinde Başkanlık puanı silme, oyun parası silme, yeşil taş silme ve ban cezası gibi cezalar uygulayabilir.
Bu yönetimin taktirinde olan bir durumdur.
Kararlar kesindir, itiraz edilemez.
-Bu kuraldan haberim yoktu gibi mazaretler geçersiz olacaktır.
Oyuncular duyuruları okumakla mükelleftir.
-2. cihazlara giriş yapılıp yapılmadıgı sistem tarafından otomatik tespit edilmektedir, ben girmedim yapmadım gibi bahaneler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

2. CİHAZ İÇİN NASIL İZİN ALIRIM?
Bu form ile 2. cihaz ile giriş yapacak kişiler buraya aşağıdaki gibi yazarak bizi bilgilendirebilir.
Bluestacks için vb. izin kabul etmemekteyiz.
Sadece tablet ve 2. bir telefon için izin verilmektedir.

Örnek:
Kullanıcı adım:xxx
Şu saatler ve şu saatler arası tablet ya da 2. telefon ile giriş yapmaktayım.

Herkese İyi oyunlar.
Kullanıcı adım : srgn06
00:00-23:59 Saatleri arasında bazen tablet bazen telefonum ile giriş yapmaktayım.
bu eylemin kötü bir niyet içermediğini aksi durumda banlanacağımı bildiğimi beyan ederim.

ADANALI ASIM

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım : ASIM NUMAN BATMAN
Yeni telefon aldım eskisinden oyunu sildim ve artık yeni telefonuma hesabımı giriş yapmak istiyorum.
Bu eylemin kötü bir niyet içermediğini, aksi durumda başlanacağımı bildiğimi beyan ederim.

Kdrsrbkr

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım kadir sarı cihaz değişim yaptım giremiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Kadir Sarı

Birlik ve Reform partisi Adalet başkanı
Vatandaş
Kullanıcı adım kadir sarı telefon değişikliği yaptım ve yeni cihazdan giriş yapmaktayım bu eylemin kötü niyet içermediğini aksi halde banlanacağımı beyan ederim gereğinin yapılmasını arz ederim

Serdaroğlu

Yeni Üye
Vatandaş
Tek cihaz kullanıyorum kendi telefonumu
Başka cihaz kullanmıyorum.

FatihDogan

Yeni Üye
Vatandaş
Oyun Adım Fatih DOĞAN
Telefon değişikliğinden dolayı yeni telefonuma onay verilmesini istiyorum
Bu eylemin kötü bir niyet içermediğini,aksi durumda banlanacağımı beyan ederim

Betul120

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım:betul120
Yeni telefon aldım oyuna artık burdan giriş yapmak istiyorum.

Reis Balcon

Yeni Üye
Vatandaş
Kullanıcı adım: Reis Balcon
1. Telefonum bozuldu 2. Telefon izni istiyorum.

vicearnold

BOZKURT HAREKAT
Vatandaş
Kullanıcı adım: anguldurva

Şu anki telefonum şarj konusunda sıkıntılar yaşatmaya başladığı için sadece oyunları oynamak için yeni bir cihaza geçiş yapacağım. Yeni cihaza geçiş için izin istiyorum.
Bu eylemin kötü bir niyet belirtmediğini, aksi durumda banlanacağımı bildiğimi beyan ederim.