14. Dönem Seçimleri Tamamlanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkan_52

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online oyuncuları, yeni oyun başkanımız Volkan Yılmaz olmuştur.

Her iki tarafı da mücadelerinden dolayı tebrik ederiz.

KASIM SEÇİMLERİ SONUÇLARINI GÖRÜNTÜLEMEKTESİNİZ.​

KULLANICI ADIALDIĞI OY
Volkan Yılmaz69
Malkoçoğlu64
Seçim tekrarlansin itiraz nedeni tüm oyuncular oy vermedi

yildirimmonur

Ülkücü Hareket Partisi Kurucusu ve Onursal Başkanı
13. Dönem Oyun Başkanı
Tebrikler @Volkan Yılmaz başkan. Destek veren vermeyen herkese teşekkür ederiz. Kazanacağımızı bilsek de özellikle son saatlerde güzel bir çekişme oldu. Teşekkür ederiz. @Malkoçoğlu başkanı da tebrik ediyorum. Güzel bir yarıştı. Tabi bize karşı olan diğer tüm partileri de tebrik ediyorum. Sizlerle de yarışmak güzeldi. :)

Erkan_52

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online oyuncuları, yeni oyun başkanımız Volkan Yılmaz olmuştur.

Her iki tarafı da mücadelerinden dolayı tebrik ederiz.

KASIM SEÇİMLERİ SONUÇLARINI GÖRÜNTÜLEMEKTESİNİZ.​

KULLANICI ADIALDIĞI OY
Volkan Yılmaz69
Malkoçoğlu64
Aralık seçimine kadar Hoşgeldin Volkan başkan başarılar kıyasıya rekabette güzel galibiyet tebrikler

Volkan.07

Ziyaretçi
Tebrikler @Volkan Yılmaz başkan. Destek veren vermeyen herkese teşekkür ederiz. Kazanacağımızı bilsek de özellikle son saatlerde güzel bir çekişme oldu. Teşekkür ederiz. @Malkoçoğlu başkanı da tebrik ediyorum. Güzel bir yarıştı. Tabi bize karşı olan diğer tüm partileri de tebrik ediyorum. Sizlerle de yarışmak güzeldi. :)
Teşekkür Ederim Başkanım

Ozi83

Emektar Lokali / Eski GDP Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş
Uzun zamandır bu kadar çekişmeli ve aynı zamanda tartışmasız kavgasız geçen bi seçim dönemi görmemiştim.Öncelikle bunu sağlayan bütün partiler ve adaylara teşekkür eder ve hepinizi tebrik ederim.Kazanan aslında herkes olmuştur.
@Volkan Yılmaz Başkan ve yeni katıldığım ekibim Ülkücü Harekat Partisi tebriklerde aslan payı sizlerin.Canla başla çalıştınız ve büyük emek vererek bu zaferi hakettiniz.
Hepinizin eline emeğine sağlık.
Şimdi zaferi kutlama zamanı (y)???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...